16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacja nowej generacji Wiedźmina 3 jest zepsuta, więc oto jak to cofnąć

Aktualizacja nowej generacji Wiedźmina 3 jest zepsuta, więc oto jak to cofnąć

Dziś jest upragniony dzień Wiedźmin 3: Dziki GonBardzo reklamowana bezpłatna aktualizacja nowej generacji pojawia się na PC i konsolach, ale wielu z nas nie idzie dobrze na PC. Ludzie już się przyjęli Świergoti redditI parowy Ze swoimi opowieściami o problemach z wydajnością od czasu pojawienia się aktualizacji, recenzje Steam twierdziły, że spowodowało to wszystko, od zmniejszonej liczby klatek na sekundę po problemy z interfejsem. RPS Treehouse również miał problem od czasu zainstalowania aktualizacji 4.0, uzyskując bardzo niespójną liczbę klatek na sekundę przy nowych maksymalnych ustawieniach, nawet z RTX 3080, chyba że ray tracing i inne nowe funkcje graficzne są wyłączone. Edytor sprzętu James i vid bud Liam będą mieli więcej na ten temat później, ale na razie oto, jak uniknąć aktualizacji nowej generacji, która zepsuje wrażenia z gry w Wiedźmina 3 i sprawić, by Roach działał ładnie i płynnie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – pełna wersja i aktualizacja 4.0 już dostępne.

ktokolwiek z Która wersja Wiedźmin 3 powinien być w stanie pobrać kolejną aktualizację 4.0 gen od dziś, ale zalecamy trzymanie się klasycznej wersji, dopóki nie zostanie załatana. Aby to zrobić, musisz przełączyć się na klasyczną gałąź, która jest dostępna na Steam i GOG.

na mnie gogPrzejdź do Ustawień i wybierz Zarządzaj instalacją. Następnie wybierz Konfiguruj i wybierz opcję Klasyczny, aby powrócić do niego z listy rozwijanej Beta Branches.

na mnie parowy, przejdź do Właściwości, następnie Beta i wybierz tę samą gałąź Klasyczną z listy rozwijanej. Powinno to pozwolić na przywrócenie gry do wersji 1.32.

Może się to wydawać dalekie od dzisiejszej łatki nowej generacji 4.0, ale 1.32 była ostatnią aktualizacją Wiedźmina 3 w wersji na PC, więc powinno działać dość stabilnie.

Zacząłem od mojej kopii na GOG i unikałem aktualizacji, i nie miałem problemów z uruchomieniem gry. Na razie wydaje się to najlepszą opcją, ponieważ próba wycofania się z gry po zainstalowaniu aktualizacji może utrudnić sprawę.

READ  Microsoft zajmuje się zakazem emulatora Xbox, mówi, że opiera się na „długoletniej polityce”

Po zainstalowaniu aktualizacji 4.0 dla wersji na komputery PC niektórzy gracze doświadczali wyjątkowo niskiej liczby klatek na sekundę. Posty dla jednego gracza w Wiedźminie subreddit Nazywając grę „niegrywalną”, powiedzieli, że podczas wczorajszego spaceru po Nowogradzie w 4K uzyskali 100-120 klatek na sekundę. Po aktualizacji spadło to do 45 klatek na sekundę, nawet przy zaktualizowanych sterownikach. „Tutaj RTX 3080. Pojechałem do Novigradu z RT. Prawdopodobnie miałem mniej niż 30 klatek na sekundę niezależnie od rozdzielczości”, powiedział jeden z komentujących post. „To niewiarygodne.”

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Pełna Edycja jest już dostępna parowyi gogi epicki sklep z gramiale tak, chyba warto teraz poczekać, aż CD Projekt Red wyda kolejną łatkę.