9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacja Mario Kart 8 Deluxe pozwala wybrać, które przedmioty pojawiają się w wyścigach

Aktualizacja Mario Kart 8 Deluxe pozwala wybrać, które przedmioty pojawiają się w wyścigach

Nowa bezpłatna aktualizacja gry Mario Kart 8 Deluxe wprowadza niestandardowy chaos do wyścigów. z nowym Opcja elementów niestandardowychGracze mogą wybrać, które przedmioty pojawiają się w grze, a nawet przypisać określone przedmioty do każdej drużyny w wyścigach drużynowych w bitwach. Opcji tej można używać w wyścigach VS offline, a także w niektórych trybach online.

Opcja niestandardowego przedmiotu może wywołać większy chaos w twoich wyścigach, umożliwiając graczom losowe wybieranie ulepszeń, które pojawiają się w skrzyniach. Możesz także całkowicie wyłączyć elementy, jeśli szukasz trybu opartego wyłącznie na jeździe.

Wyobraź sobie grę, w której jedynym dostępnym przedmiotem są Bullet Bills. Albo po prostu czerwone muszle. Lub osiągnij nowy poziom żałoby z całą rasą Blue Shells.

Nowa funkcja pozwala graczom w znacznym stopniu dostosowywać swoje rasy, tworząc niezliczone nowe sposoby gry. Czy nienawidzisz mocy błyskawicy i chcesz zobaczyć, jak wystrzelono? Nie możesz znieść, gdy dostajesz monety jako nagrodę za skrzynię zamiast muszli lub grzyba? Nie bój się, opcja Elementy niestandardowe jest tutaj, aby Ci pomóc.

Nowa aktualizacja jest już dostępna za darmo. Pojawia się wraz z premierą premium Booster Course Pass Wave 3, która wprowadziła do gry osiem nowych tras. Szlak obejmuje Merry Mountain, Peach Gardens, Maple Treeway, Rainbow Road, Rock Mountain Mountain, Boo Lake, Berlin Byways i London Loop.

Osiem utworów jest dostępnych tylko w ramach przepustki Booster Course Pass za 24,99 USD, a nie jako indywidualny dodatek. Jednak zakup DLC uprawnia również użytkowników do 16 wcześniej wydanych kursów i kolejnych 24 w 2023 r. Wszystkie sześć fal zostanie wydanych do końca 2023 r., co sprawi, że Mario Kart 8 Deluxe to ponad połowa wydanych kursów.

READ  Nareszcie możesz słuchać YouTube Music na Wear OS

Carson Burton jest niezależnym autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze pod adresem @carsonsburton.