19 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Adele zatrzymała swój koncert w Londynie 4 razy, aby sprawdzić frekwencję

Adele zatrzymała swój koncert w Londynie 4 razy, aby sprawdzić frekwencję

LONDYN, ANGLIA – 01 lipca: Adele występuje na scenie, gdy American Express prezentuje BST Hyde Park w Hyde Parku 1 lipca 2022 roku w Londynie w Anglii. (Zdjęcie: Gareth Cattermole/Getty Images dla Adele)

Gareth Cattermole/Getty Images dla Adele

Adele Bardzo poważnie traktuje jej powrót na scenę.

34-letnia zdobywczyni Grammy wielokrotnie przerywała swój występ, aby pomóc cierpiącym fanom, gdy w piątek weszła na scenę w ramach… Brytyjski czas letni Hyde Park Cykl koncertów, jej pierwszy publiczny koncert od kilku lat.

„Chcę tylko wyrazić mój szalony szacunek dla Adele za zatrzymanie serialu i zrobienie sceny, kiedy myślałem, że ktoś ma kłopoty i potrzebuje pomocy ze strony bezpieczeństwa. To był tłum ponad 65 000 osób, a ona nadal to robi. łatwe”, napisał jeden z odbiorców, udostępniając plik wideo Ze sceny na Twitterze.

Związane z: Adele inicjuje rozpoczęcie londyńskiej serii koncertów: „Who’s Ready for Tomorrow?”

W klipie widać Adele, która mówi swojemu zespołowi, aby przestał grać i podchodzi do przodu sceny, aby skierować koncertowiczów do ochrony.

według Szósta stronaAdele zatrzymała program cztery razy, aby sprawdzić, co z publiczności, która wydawała się potrzebować pomocy medycznej. Wysłał też trochę wody do fanów w pierwszym rzędzie, którzy czekali siedem godzin w upale, aby wejść, TMZ raporty.

Piątkowy występ był pierwszym występem Adele przed publicznością od pięciu lat po wydaniu jej czwartego albumu studyjnego 30 W listopadzie, choć już ją powitała prywatny koncert w telewizji, publiczność z adelew samą porę.

Od tego czasu piosenkarka musiała to odłożyć Weekendy z Adele Zakwaterowanie w Las Vegas Z powodu wyzwań związanych z pandemią COVID-19.

„O mój Boże, jestem w domu” – mówi do publiczności tocząca się skała. „Dziwnie jest znów być przed publicznością. Bardzo się denerwuję przed każdym koncertem, ale uwielbiam tu być”.

READ  Trzy znaki zodiaku z surowym znakiem 6 kwietnia 2022 r.

POWIĄZANE WIDEO: Adele ogłasza odroczenie pobytu w Las Vegas w płaczliwym filmie: „Zabrakło nam czasu”

Adele budzi się na scenie jako następna Zginęło co najmniej 10 koncertowiczów Podczas zdarzenia masowego urazu w Travis ScottFestiwal Astroworld w Houston w listopadzie ubiegłego roku. tragedia Zaowocowało to setkami procesów sądowych v. Scott, 31 i Live Nation.

Inni muzycy kochają Billie EilishA doja kot A Pharrell Williams Od tego czasu upewnili się, że przerywają koncerty i w razie potrzeby sprawdzają fanów.