22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Adam Brody nienawidził The OC w późniejszych sezonach i zachowywał się nieprofesjonalnie na planie

Adam Brody nienawidził The OC w późniejszych sezonach i zachowywał się nieprofesjonalnie na planie

W nowej książce Welcome to the OC: An Oral History autorstwa Alana Sepinwalla, głównego krytyka telewizyjnego magazynu „Rolling Stone” (za pośrednictwem Do Fab), Adam Brody przyznaje, że w późniejszych sezonach jego zachowanie stało się nieprofesjonalne, kiedy poczuł się niezadowolony z materiału. Twórca serialu Josh Schwartz powiedział, że malejące zainteresowanie Brody’ego serialem nie jest niczym wyjątkowym.

„Zanim dotarliśmy do trzeciego sezonu, wszyscy byliśmy wyczerpani” – powiedział Schwartz. „Nakręciliśmy tak wiele odcinków tak szybko, że myślę, że przez długi czas nie był to szczęśliwy set. Szczerze mówiąc, wszyscy już wtedy mieli to za sobą. Byłem jedną z tych osób, którym to przeszło. To jest to była wspaniała przejażdżka, ale to była przejażdżka kolejką górską.” „.

Aktorka Julie Cooper, Melinda Clarke, wspomina: „W trzecim sezonie byliśmy bardzo świadomi, jak bardzo scenariusze nie spodobają się dzieciom, zwłaszcza dzieciom. Adam i Ben [McKenzie] Mówili: „Jesteśmy dorosłymi mężczyznami i nadal gramy w szkole średniej”. Nigdy ze mną na ten temat osobiście nie rozmawiali, ale takie było ogólne zrozumienie na planie.

Brody utrzymywał, że był „grzeczny wobec wszystkich”, ale swoją pogardę dla „OC” nadal pozostawił na planie.

„Uwielbiałem reżyserów i ekipę. Działało naprawdę dobrze i nie kazałem ludziom czekać” – powiedział aktor. „Nie mam zamiaru na nikogo krzyczeć ani na nikogo mówić ani mówić niczego cholernego. Ale myślę, że pokazałem swoją niechęć do późniejszych odcinków. Wcale tego nie ukrywałem i jestem pewien, że trochę się z tego naśmiewałem w miejscach publicznych. Więc nie jestem z tego dumny.”

„Zacząłem mniej interesować się kreatywnością” – kontynuował Brody. „Winię siebie za brak profesjonalizmu i brak szacunku do pracy. Odnośnie serialu jako całości powiem tylko, że to dwa różne seriale, pierwszy sezon i drugi sezon [the later seasons]. Gdyby jakość była tak dobra jak w pierwszym sezonie, jestem pewien, że zaangażowałbym się znacznie bardziej… Jakość serialu i moje zaangażowanie szły w parze.

READ  „Jay-Z musi dowiedzieć się, po której stronie jest”: pracownicy Chateau Marmont świętują Oskary gwiazdy | Los Angeles

Schwartz wspomina, że ​​gra aktorska Brody’ego zmieniła się wraz ze spadkiem jego zainteresowania serialem, co oznaczało, że aktor zaczął leniuchować na planie — do tego stopnia, że ​​jego postać, Seth, sparaliżowała, próbując ukryć widoczny brak zainteresowania aktora.

„Brody właśnie zmienił dostawę i zainwestował w nią” – powiedział Schwartz. „Jego styl zmienił się do tego stopnia, że ​​poczuliśmy, że musimy go kreatywnie zinterpretować. To tutaj zadomowiło się sformułowanie „Caitlin sprawia, że ​​Seth jest uzależniony od trawki”. Powiedzieliśmy: „No cóż, jak wyjaśnimy jego letarg na ekranie?” przynajmniej gdybyśmy mogli napisać, że został ukamienowany.” Nie o tym staramy się pisać.

„Witamy w OC: Historia mówiona” jest już dostępna w sprzedaży.