16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ace Attorney „radzi sobie wyjątkowo dobrze na całym świecie”

Ace Attorney „radzi sobie wyjątkowo dobrze na całym świecie”

Ace Attorney występuje na całym świecie

Famitsu W tym tygodniu przeprowadziłem wywiad z dyrektorem operacyjnym Capcom, Haruhiro Tsujimoto, i niektóre z najciekawszych komentarzy pojawiły się, gdy zapytałem japoński magazyn o dwa starsze adresy IP firmy.

Tsujimoto zauważył, że możliwość cyfrowej sprzedaży rzeczy otwiera obecnie więcej możliwości. Wspomniał o Mega Man i o tym, jak Capcom lepiej rozumie, ile może sprzedać właśnie wydany zestaw Mega Man Battle Network Legacy (A swoją drogą to już ponad milion egzemplarzy).

Być może najbardziej znaczącym komentarzem było stwierdzenie Tsujimoto, że Ace Attorney „obecnie radzi sobie wyjątkowo dobrze na całym świecie”. Capcom skupia się na fakcie, że seria została stworzona przez Shu Takumi w celu promowania nadchodzącej reedycji Ghost Trick na nowe platformy, ponieważ przewodziła również w tym tytule.

Oto nasze pełne tłumaczenie fragmentów wywiadu:

Jeśli chodzi o rozwój, z jednej strony jestem pewien, że będziecie mieli duże zapotrzebowanie na rewitalizację i kontynuację istniejących marek, takich jak Mega Man i Ghost Trick. Czy mogę poznać Twoją opinię na temat pracy z istniejącymi adresami IP?

Tsujimoto: Jest to rodzaj rozwoju, który nastąpił z powodu zwiększonego rozprzestrzeniania się mediów cyfrowych. Jeśli masz sklep cyfrowy i myślimy „chcemy to sprzedać”, możemy od razu to urzeczywistnić. Duża część tego, przynajmniej w przypadku serii Mega Man, polegała na tym, że do tej pory wypuściliśmy wcześniej partie gier, więc mamy informacje, takie jak dane dotyczące sprzedaży, i możemy łatwiej przewidzieć, „jeśli uruchomimy Mega Man serii Battle Network, tyle powinniśmy sprzedać”. W przypadku Ghost Trick reżyser Shu Takumi pracował również nad serią Ace Attorney, która obecnie ma się bardzo dobrze na całym świecie. Mamy nadzieję, że wprowadzając zmodyfikowaną wersję Ghost Trick z napisem „To również zrobił reżyser Ace Attorney, Shu Takumi”, przyciągniemy uwagę ludzi z całego świata.

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy, składająca się z pierwszych trzech części serii, została przeniesiona na Switcha w 2019 roku. Następnie w 2021 roku pojawił się The Great Ace Attorney Chronicles, zawierający gry pierwotnie stworzone na 3DS i zlokalizowane po raz pierwszy. . .

READ  Dzięki FCC wyciekły nowe szczegóły na temat Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring.

Napisy dostarczyli Simon Griffin i SatsumaFS w imieniu Nintendo Everything.