16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cleveland Browns v Green Bay Packers

Aaron Rodgers rzuca trochę światła na odejście Davante Adamsa, ale wciąż pozostaje wiele pytań

Obrazy Getty

Aaron Rodgers Niewiele mówił, ale dużo powiedział pod koniec dnia, w czwartek wieczorem, w związku z wyjazdem odbiornika Davant Adams z Green Bay. Ze słów, których użył Rodgers, można wyciągnąć pewne słuszne wnioski.

Na początek nie wiedział, że Adams planuje odejść, kiedy Rodgers postanowił zostać. Dokładniej, Rodgers spodziewał się, że Packers i Adams będą pracować nad nowym kontraktem. To ogromne założenie, które nie spełnia się.

„Oczywiście, kiedy podjąłem decyzję, Wciąż myślałem, że wróciRodgers powiedział Pat McAfee: „Wiesz, byłem z nim bardzo szczery co do moich planów, mojej przyszłości i patrzenia, jak moja kariera posuwa się do lat, w których chciałem grać. Ale czułem, że wróci. Nie sądzę, żeby to się tak potoczyło”.

Więc dlaczego myśli, że Adams wróci? Co powiedział lub zrobił Adams, żeby w to uwierzył? Rozważ to: Adams wyjaśnił po tym, jak został sprzedany z Najeźdźcami, że on i jego rozgrywający Derek Carr Poświęć czas na planowanie i planowanie tej przeprowadzki, na długo zanim to się stanie.

„To coś, z czego nie cieszyliśmy się w tym sezonie” – powiedział Adams dziennikarzom pod koniec marca. „Kiedy sezon się skończył, zaczęliśmy trochę komunikować się… W miarę postępu sprawy, oczywiście komunikujemy się kilka razy w tygodniu, jak to jest, oprócz próby stworzenia zespołu. Więc kiedy dochodzimy do punktu gdzie teraz może być realistyczna To nie jest tylko pomysł. Zaczęliśmy razem wymyślać mały plan. I oczywiście w tamtym momencie wciąż byłem z powrotem w Green Bay i wciąż rozważałem swoje opcje.

Opcje obejmowały pobyt w Green Bay. Rodgers wierzy, że możliwość popchnięcia przez Packerów i pozostania z Rodgersem przeważy nad kontraktem Raiders i połączy siły z Carrem.

„Myślałem, że w oparciu o liczbę, którą daliśmy Davante, a wiesz, możliwość gry ze mną przez kilka lat na pewno zrobi różnicę” – powiedział Rodgers McAfee. „Ale w końcu myślę, że był gotowy, aby przejść dalej i chciał mi pomóc, aby to się stało”.

READ  Nie ma żadnych gwarancji co do przyszłości Pete'a Alonso w Mets

Rodgers skupił się na decyzji Adamsa. Jednak zanim Packers złożyli ofertę Adamsowi, było już za późno. Czy Rodgers żałuje, że Packers nie potraktowali Adamsa poważniej przed końcem sezonu? Rodgersowi nie zadano tego pytania.

Po drugie, Rodgers wyjaśnił, że był „bardzo szczery” z Adamsem „o moich planach i przyszłości”. Czy Rodgers wierzy, że Adams był wobec Rodgersa szczery co do swoich planów? Chociaż Rodgers nie zadał tego pytania, jest pewne, że Adams nie miał do czynienia z Rodgersem, dopóki nie było za późno. W przeciwnym razie Rodgers wiedział, że Adams odchodzi, zanim Rodgers zdecydował się zostać.

Po trzecie i najważniejsze, czy Rodgers podjąłby inną decyzję, gdyby wiedział, że Adams odchodzi? Rodgersowi też nie zadano tego pytania. I chociaż Rodgers prawdopodobnie nie powiedziałby: „Postanowiłbym odejść”, bardzo interesujące było zobaczyć, jak przez to przebrnął. Po drodze Rodgers mógł powiedzieć coś, co podkreśliłoby fakt, że chociaż zdecydował się zostać w 2022 roku, może zdecydować się ruszyć do przodu w 2023 roku.