22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aaron Rodgers: Atak Jets „musi rosnąć”, a nie wytykać palcami

Aaron Rodgers: Atak Jets „musi rosnąć”, a nie wytykać palcami

Bogaty ChiminiPisarz pracowniczy ESPN15:23 ET, 26 września 2023 r4 minuty na przeczytanie

Aaron Rodgers o Patie McAfee: Oglądanie meczów w domu nie jest łatwe

Aaron Rodgers dołącza do „The Pat McAfee Show”, aby podzielić się swoimi wrażeniami z oglądania drużyny Jets w domu podczas rehabilitacji.

FLORHAM PARK, NJ – Kontuzja Rozgrywający New York Jets Aaron Rodgers chce, aby jego koledzy z drużyny lepiej radzili sobie z przeciwnościami losu, a także chce, aby fani – w tym ikona franczyzy Joe Namath – nie tracili optymizmu.

Rodgers w swoim cotygodniowym programie „The Pat McAfee Show” powiedział we wtorek, że nie przejmuje się zachowaniem na ławce rezerwowych podczas niedzielnej porażki 15:10 z New England Patriots.

„Myślę, że musimy zachować nieco lepszą równowagę we wszystkich aspektach” – powiedział Rodgers. „Jeśli chodzi o ofensywę, nie musimy dopuścić do tego, aby niektóre z tych rzeczy działy się na uboczu, ale musimy być trochę lepsi i być trochę lepszym konkurentem”.

Skrzydłowy skrzydłowy Garrett Wilson i obrońca Michael Carter zostali uchwyceni kamerą podczas animowanych rozmów z asystentami trenerów. Szczególnie Carter był gorący. Krzyczał na trenera biegaczy Taylora Embree.

Rodgers, który obserwował ze swojego domu w Malibu w Kalifornii, powiedział, że „odbyło się wiele drobnych rozmów na boku i musimy po prostu dorosnąć w obliczu obrazy, zamknąć się i robić, co do nas należy, a nie wskazywać na siebie palcami”. — i to wszyscy.” Nie wytykajcie palcami sztabu trenerskiego, nie wytykajcie palcami siebie nawzajem. Po prostu wracaj do pracy i wykonaj swoją pracę”.

Jets (1-2) przegrali dwie porażki z rzędu, a atak prowadzony przez Zacha Wilsona zaowocował zaledwie dwoma przyłożeniami w obu porażkach. Wilson, który zastąpił Rodgersa w piątym meczu pierwszego meczu, został ostro skrytykowany.

„Czuję, że gdybym tam był, niektóre z tych rzeczy nie miałyby miejsca” – powiedział Rodgers, który 13 września przeszedł operację ścięgna Achillesa.[I’m] Nie jestem pewien, czy będziemy prowadzić 3:0 – nie wiem. „Chciałbym myśleć, że istnieje taka możliwość, ale chodzi o rzeczy poboczne, które mi się nie podobają i chcę, żebyśmy trzymali się razem w trudnych czasach”.

W poniedziałek Namath wywołał burzę, kiedy zgwałcił Wilsona w wywiadzie dla „The Michael Kay Show” w ESPN Radio New York. Namath powiedział, że Wilson był „zły” w starciu z Patriots, dodając, że zamieniłby poprzedni wybór z numerem 2, ponieważ „widział wystarczająco dużo Zacha Wilsona”. Powiedział także, że należy wymienić trenera Roberta Saleha i dyrektora generalnego Joe Douglasa.

Rodgersa zapytano o uwagi Namatha i chociaż nie zwrócił się do Namatha po imieniu, dał jasno do zrozumienia, że ​​nie docenia negatywizmu.

„Kiedy nie odnosimy sukcesów, jak reagujemy? Jak reagujemy na przeciwności losu? Dotyczy to również naszych fanów i byłych graczy” – powiedział Rodgers. „Nie pomagasz sprawie.

„Chciałbym, żeby wszyscy trzymali się razem – nasi fani, nasi byli gracze i nasi obecni gracze, ponieważ jest wiele negatywnego nastawienia, a świat po trzech tygodniach się rozpada. [It’s] Długi sezon, mnóstwo czasu, mnóstwo rzeczy, które mogą się wydarzyć. Więc weźmy kilka oddechów, dobrze? Nie powiedziałbym, że musimy się zrelaksować. Weźmy kilka oddechów.”

Rodgers na wczesnym etapie rehabilitacji zasugerował, że może wziąć udział w niedzielnym meczu przeciwko Kansas City Chiefs na stadionie MetLife.

„Nigdy nie wiesz, kogo zobaczysz w grze” – powiedział.

Być może miał na myśli Taylor Swift, która w zeszłą niedzielę wywołała szał, kiedy na zaproszenie Travisa Kelce’a pojawiła się na domowym meczu Chiefs przeciwko Chicago Bears.

READ  Harmonogram USWNT World Cup jest ustalony