22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

9 wielkich rzeczy, których dowiedzieliśmy się dzisiaj o szkarłatnym i fioletowym pokemonach

9 wielkich rzeczy, których dowiedzieliśmy się dzisiaj o szkarłatnym i fioletowym pokemonach

Trener przygotowuje się do wysłania Pokémona przed wirującymi wzorami.

zrzut ekranu: Nintendo

Dzisiaj Internet Pełna praktycznych zapowiedzi na przyszły miesiąc szkarłatny pokemon A Fioletowy. Nie od nas, bo Nintendo umieściło nas na liście niegrzecznych. Zamiast tego przeczytaliśmy relacje wszystkich i zebraliśmy wszystko, czego się nauczyliśmy. Trwa ten któryfirmy.

Mając to wszystko na uwadze, oto dziewięć nowych rzeczy, których się nauczyliśmy szkarłatny pokemon A Fioletowy.

Corydon jedzie w kierunku mostu.

zrzut ekranu: Nintendo

Jest raczej duży

Więc wiedzieliśmy o tym szkarłatny pokemon A Fioletowy Będzie wielki, ale nastrój we wszystkich dzisiejszych relacjach jest taki: „Woah! Jest większy, niż myśleliśmy”. Podczas godzinnego demo grali dobrzy chłopcy i dziewczęta, reporterzy ograniczyli się do niewielkiej części ogólnej mapy, a okazało się, że nawet ten który Był zbyt duży, aby mogli rozsądnie eksplorować w tym okresie.

Podczas zapowiedzi gracze otrzymali dostęp do legendarnego Koraidona, który zdaje się poruszać bardzo szybko, a nawet wtedy obszar był wciąż ogromny. I dla pewności była to tylko niewielka część pełnej gry. Ktoś w wieloboku dokonaj porównania z Oddech dzikiej przyrody.

Legendy pojawiają się wcześnie i szybko się rozchodzą

W poprzednim Pokemony Gry, spodziewaliśmy się przybycia Legendarnego Pokemona po tym, jak natknęliśmy się na siódmą siłownię. Chociaż Nintendo wciąż nie potwierdza dokładnie, kiedy Miraidon i Koraidon pojawią się wcześnie karmin A Fioletowy, na ulicy mówi się, że może być wcześnie… początek. Dwie różne osoby, które grały w tę grę, szepnęły mi, że myślą, że tak będzie.

To byłaby świetna wiadomość, ponieważ wydaje się, że jest bardzo szybka. Co więcej, ich metody zmiany kształtu są zautomatyzowane, więc jeśli szybujesz po niebie (bez wskaźnika wytrzymałości) i lecisz w górę zbocza, sami przełączą się na wspinaczkę boczną. Potem utonął w wodzie, a oni zrobiliby robota. Co wygląda bardzo stylowo.

Trenerzy NPC zostawią Cię w spokoju

udaremnienie Pokemony Gry od samego początku Pokemony Gry, trenerzy NPC zawsze zaczynali walki tylko dlatego, że wędrowałeś zbyt blisko. Nie więcej, dzięki Bogu. Podczas eksploracji otwartego świata Paldei ci trenerzy wskażą, czy nie dadzą się nabrać na złom, ale teraz to ty je wypuścisz. Co tylko wydaje się sprawiedliwe – to ich kolej od 27 lat.

Czterech graczy w rajdzie.

zrzut ekranu: Nintendo

Nie musisz czekać na swoją kolej w rajdach

Podczas gdy naloty są technicznie nadal na miejscu, jest to tylko między tobą a Pokémonem. Spośród czterech walczących osób (prawdziwa lub sztuczna inteligencja) możesz przeprowadzać wszystkie ataki, kiedy tylko chcesz, a nawet w tym samym czasie.

Jeśli chodzi o Terastalizowanie swojej bestii, najpierw będziesz musiał wykonać kilka regularnych ataków, aby zachować poczucie równowagi. Ta radość Słyszeliśmy o tym wcześniejKto wzmacnia ataki innych? Możesz to zrobić w dowolnym momencie, nie tylko wtedy, gdy twój Pokémon jest KOd, jak wspomniano wcześniej.

Buckyballs odbijają się trzy razy

Jasne, to normalne, ale przez chwilę byliśmy niespokojni. w Arceus Te prototypy p-balla wykonały tylko jeden błysk i były… bardzo źle. następnie W dużym zwiastunie dwa tygodnie temuByło tylko jedno ujęcie czegoś bardzo podobnego! Martwiliśmy się. Byliśmy gotowi naciskać B bez względu na wszystko. Ale w filmach, które dzisiaj zauważyliśmy, dzięki Bogu, wszystkie trzy wibbly-woby (termin naukowy) powróciły. Uff.

Cykle dzień/noc nie są związane z prawdziwym życiem

w karmin A Fioletowy, pora dnia będzie działała na zegarze w grze, a nie będzie związana z prawdziwym życiem. To samo dotyczy pogody. Te pomysły w teorii brzmią zabawnie, ale w praktyce są wrzodem na tyłku, gdy można się bawić tylko o określonej porze dnia lub mieszkać gdzieś przy nudnej pogodzie.

Różne Pokémony pojawią się o różnych porach dnia, jak można się spodziewać, ale wszystkie będą na twoim zegarku Paldea. A teraz burze mogą nadejść w każdej chwili, a twój mały szef pochyli się i spróbuje zakryć głowy, szukając schronienia.

piskląt.

zrzut ekranu: Nintendo

Musisz walczyć z gigantycznymi pojazdami

Spośród trzech ścieżek gry (siłownia, ścieżka odnajdywania gigantycznych potworów i pierwszy gwiezdny myśliwiec) najbardziej zaskakujące są przejęcia terytorium zespołu Starfall Street na Starfall Street. najwyraźniej zainspirowany Far cryObejmuje walkę ze wszystkimi złymi trenerami Pokémonów w obozie, a następnie zmierzenie się z bossem. Wcześniej widzieliśmy Milę, jednego z szefów Drużyny Gwiazdy, jadącego śmiesznym samochodem zwanym Starmobile. Wygląda na to, że faktycznie musimy walczyć z tym czymś w jakiejś formie i nie jest to tylko Pokemon na pokładzie, chociaż zapowiedzi zostały stworzone, aby zachować milczenie przez Nintendo.

Możesz zmienić swoją twarz, kiedy chcesz, ale nie włosy

Być może najbardziej niezwykłą informacją, jaką pojawiły się dzisiejsze zapowiedzi, jest to, że możesz zmieniać kształt swojej twarzy, kiedy tylko chcesz, nawet biegając po polach, ale jeśli chcesz nową fryzurę, musisz iść do salonu.

Jestem bardzo zaintrygowany tym, co to mówi o świecie Pokémonów, w którym ludzie mogą pozornie całkowicie zmienić swoje rysy twarzy i kości głowy, ale potrzebują pomocy kogoś innego przy nowym rozstaniu.

Switch może trochę zmagać się z ambicją gry

Nieszczęśliwy mały Switch od lat zmaga się z własnymi grami, ale według VG247Podczas grania w grę mogą wystąpić problemy z wydajnością. To była oczywiście prawda Arceus Również, ale poradziliśmy sobie. Jednak chodź na Nintendo, jesteśmy gotowi. Wiemy, że czekasz BotW2 Aby odsłonić „niespodziankę”, ale już miejmy lepszy przełącznik.

Zagrano w Pokemon Scarlet i Violet 2 godziny wcześniej (podgląd ręczny)

W tym artykule pobrałem informacje z sribiA żebrowanypowyższy film autorstwa FilipitzA PCMagA IGNA VG247.

READ  Najgorsze gry 2023 roku według Metacritic