25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

400 000 parasoli tarasowych sprzedanych w Costco wycofanych z powodu ryzyka pożaru

400 000 parasoli tarasowych sprzedanych w Costco wycofanych z powodu ryzyka pożaru

Sprzedano ponad 400 000 parasoli tarasowych Duże pudełko Costco Retail Został wywołany z powodu awarii, która mogła spowodować zapalenie się.

Wydano Komisję ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich ogłoszenie o połączeniu W tym tygodniu po sześciu zgłoszonych przypadkach nieprawidłowego działania produktu.

Jeden incydent spowodował skierowanie do szpitala osoby z problemem wdychania dymu.

wstążka ochrona w przeciwnym razie oni się zmieniają zmieniają %
koszt Hurtownia Costco. 484,37 +9,37 + 1,97%

„Firma otrzymała sześć zgłoszeń o przegrzaniu akumulatorów litowo-jonowych” – napisała komisja. „Obejmuje to trzy doniesienia o zapaleniu się paneli słonecznych podczas ładowania za pomocą zasilacza sieciowego w pomieszczeniu, dwa doniesienia o zapaleniu się parasoli, gdy dysk panelu słonecznego przegrzał się i zapalił, gdy był zawieszony na baldachimie, oraz jedno obrażenia spowodowane wdychaniem dymu”.

Kurczak z rożna Costco przywiązany do sprawy przeciwko ptakom

10ft Solarny baldachim LED ze światłami LED na ramionach z baldachimem (Urząd ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich)

Rada wezwała właścicieli parasoli do natychmiastowego zaprzestania ich używania.

Codzienne zbiory mówią, że patogeny, toksyny są „wyjątkowo negatywne” podczas testu na soczewicę francuską, Lake Crumbles

„Konsumenci powinni natychmiast zaprzestać używania markiz, zdjąć tarczę panelu słonecznego zawierającą baterię litowo-jonową z górnej części markizy, przechowywać tarczę z dala od słońca i materiałów palnych oraz nie ładować jej za pomocą zasilacza sieciowego. ”

Konsumenci mogą zwrócić parasole każdemu z nich Witryna magazynu Costco aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Osoby, które nie są w stanie zwrócić produktu, mogą skontaktować się z Costco w celu uzyskania instrukcji dotyczących otrzymania zwrotu pieniędzy.

READ  Kupujący w bankach oczekują lokalizacji, ponieważ rząd USA wyznacza nowe standardy

Zabierz swoją firmę FOX w biegu, klikając tutaj

koszt

Kupujący przechodzą przez Costco w Idaho Falls w Idaho podczas dnia otwarcia 14 sierpnia 2020 r. (John Roark/The Idaho Post-Register via AP/AP Newsroom)

osobno , Costco traci przewagę od lat cieszą się wyłącznie mieszkańcami New Jersey.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

Od lipca Costco będzie wymagać kart członkowskich od klientów, którzy chcą napełnić zbiorniki gazu.

„Od 5 lipca 2022 r. do zakupów benzyny wymagana będzie aktywna karta członkowska Costco” – ogłosił w tym tygodniu sklep.

Do teraz, Strony Costco New Jersey jest wyjątkowe ze względu na otwarte linie i brak wymagań członkowskich w celu wypełnienia pojazdu.