16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

31 punktów Huntera Gibsona poprowadziło Polskę do zwycięstwa nad Weinblatt

Polska – Hunter Gibson z Polski wybiera seniorską noc do rozegrania wspaniałej strzelanki.

Starsi napastnicy strzelili swoje pierwsze sześć strzałów i zdobyli 31 punktów, co dało Rycerzom zwycięstwo 67-56 nad Wayne Bleat.

„Noc seniora, wszystkie emocje, ale kiedy już się w to wkręcisz, tak naprawdę nie myślisz o tym do końca pierwszej kwarty:„ Nigdy nie przegapiłem strzału, ale muszę iść dalej ”- Gibson powiedział.

Gibson, który zdobył sześć punktów za trzy punkty w meczu, w pierwszych dwóch kwartach zdobył swoje 18 punktów. Odegrał też rolę Na mocnym końcu Polski do pierwszej połowy.

Na 10 sekund przed końcem pierwszej połowy, Rycerze (5-4) prowadzili 32-27, a Gibson przejął piłkę przy pełnym korcie. Po przeoczeniu okrążenia odzyskał własny błąd i wykonał drugą próbę odmierzenia czasu.

Waynflete popchnął piłkę na półmetek, ale Hayden Christner z Polski ukradł podanie i szybko znalazł Joe Lewesque’a, który złamał podanie po przerwie i dał Polakom prowadzenie 36-27.

– Chcę wrócić za minutę lub dwie – powiedział trener Waynflete, Rich Henry. – To jedna z minut.

Największa pierwsza połowa Gibsona nastąpiła po tym, jak przed meczem został rozpoznany na korcie jako jeden z czterech seniorów w Polsce. CWedług Oacha Billa Flynna Rycerze świętowali Senior Night w połowie stycznia, ponieważ mecze prawdopodobnie zostaną przełożone lub odwołane w przyszłości.

Strzelanina Gibsona we wczesnej fazie gry obejmowała cztery 3 punkty. Jego trzeci podbił Knights 16-10 na 70 sekund przed końcem pierwszej kwarty.

Waynflete (3-4), jednak mocno zakończył okres otwarcia. Sam Ribeiro oddał rzut za 3, a Ed Cox trafił dwa rzuty wolne, aby wciągnąć skoczków 16-15 do drugiej kwarty.

Flyers otrzymali dwa „trójki” od pierwszorocznego strażnika Nico Kirby’ego.

„Jestem bardzo dumny ze sposobu, w jaki grali” – powiedział Henry. „Aby podróżować tak daleko, jak my, dobry zespół grał na trasie z wieloma dobrymi graczami i jestem dumny”.

READ  Richter otwiera nowe polskie biuro

Gibson zdobył dziewięć punktów i kontynuował strzelanie w drugim meczu.

„Otwiera swoją grę i oddaje kilka strzałów, więc czuje się komfortowo, a potem „schodzi mu z drogi” – powiedział Flynn. Jest tak inny, że wrzuci piłkę do kosza, jeśli pozwolimy mu rozłożyć piłkę i stworzyć jego ofensywę. Kiedy już jest w rytmie, jest nie do powstrzymania, pokazał to dziś wieczorem.

Levesque zdobył sześć z 11 punktów w pierwszej połowie i asystował w drugim meczu.

Gibson nie zagrał dużo w trzeciej kwarcie z powodu źle umieszczonego problemu, ale Polska zdobyła 18 punktów pomiędzy sześcioma zawodnikami. Hunter Brackett zdobył sześć punktów, w tym trzypunktowy z prawego rogu Shane’a Yorkey’a, który wbiegł na linię, kopiąc podanie do drabinki i podnosząc Knights 49-35 na 2:12. Trzeci.

„Rozmawialiśmy o tym i przenieśliśmy piłkę z powrotem” – powiedział Flynn. „Czuliśmy się, jakbyśmy byli w fajnym zawodzie. Praktycznie pracowaliśmy nad kontrolowaniem przepływu ataku. Zespoły spojrzały na Huntera i zablokowały go, chłopaki mogli polecieć w kosmos i zdobyć dodatkowe podanie. Zwłaszcza w pierwszej połowie i w W trzeciej połowie pobiegliśmy, gdzie właściwie podróżowaliśmy. „Nasz ruch piłki był świetny i to były niektóre z rzeczy, o których rozmawialiśmy i tak miło było to zobaczyć.

Aby dać Polsce prowadzenie 54-42 po trzech klatkach, Christner trafił za 3 w 6 sekund.

„Poruszanie piłką jest największym pozytywem” – powiedział Gibson. „Kiedy wejdziemy w płynność gry i nasz rytm, nie sądzę, aby ktokolwiek mógł nas powstrzymać w defensywie. Myślę, że nasza następna para pójdzie na wielkie mecze i jeśli zrobimy to samo, wszystko będzie dobrze.

Gibson wrócił do gry, aby rozpocząć czwartą zmianę, zdobywając 10 z pierwszych 12 punktów w Polsce. Jego drugi rzut za 3 w tym okresie zapewnił drużynie Knights prowadzenie 60-44.

Polak Sans Brown, starszy obrońca, oddał pięć zbiórek w ataku w czwartej kwarcie i utrzymał przy życiu kilka piłek.

READ  W Polsce nastąpi rozkwit turystyki letniej w związku ze zmianami klimatycznymi, przewiduje szef biura podróży TUI

„Sans Brown to szwajcarski nóż wojskowy” – powiedział Flynn. Był wszędzie. Oddawał strzały otwarte, był bezinteresowny, a jego obrona była doskonała.

Starszy obrońca Waynflete, Henry Hart, odnotował dwie kradzieże na czwartej pozycji, zdobywając siedem punktów w ostatniej kwarcie, gdy Flyers próbowali zmniejszyć stratę, ale Knights uniknęli ciosu i wygrali.

Pod koniec gry Henry był szczególnie zadowolony z walki Harta i jego drużyny.

„Jestem dumny z tego, jak walczyliśmy” – powiedział Henry. „Nie można powiedzieć wystarczająco dużo o Henrym Harcie. Chcę, aby inni faceci zaakceptowali, że jest sercem zespołu i jego poczuciem pilności”.

Kirby zdobył 11 punktów dla Wayne Blade. Hart i Matt Ade po dziewięć.

Levesque zakończył z 13 punktami dla Polski.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni

Następny ”