22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

2022 Stanley Cup Match 7: Rangers hostują pingwiny, w niedzielę Flames spotykają się z Superstars

2022 Stanley Cup Match 7: Rangers hostują pingwiny, w niedzielę Flames spotykają się z Superstars

Po trzech z siódmych sobotnich meczów, ekscytujące play-offy Pucharu Stanleya 2022 będą kontynuowane w niedzielę z kolejną parą meczów, aby wygrać lub wrócić do domu. Te dwa ostatnie mecze zakończą drugą rundę, czyniąc z niej kibica telewizyjnego hokeja.

Pittsburgh Penguins i New York Rangers otwierają się w niedzielę o 19:00 w Madison Square Garden i TBS. Pittsburgh miał Nowy Jork na samym początku, wygrywając trzy z czterech meczów i strzelając siedem bramek w każdym z ostatnich dwóch meczów. Pingwiny gwiazd Sidney Crosby Doznał wstrząsu mózgu w grze 5 Po opuszczeniu meczu 6, wrócił do Ice na mecz 7 z bramkarzem Tristianem Jarrym, który chybił w zeszłym miesiącu z powodu kontuzji. Wygrana byłaby ogromna dla obu drużyn, ponieważ Pittsburgh przegrał w pierwszej rundzie lub rundzie kwalifikacyjnej w każdym z ostatnich trzech sezonów, podczas gdy Nowy Jork nie wygrał serii play-off od 2017 roku.

Aby zakończyć pierwszą rundę, Dallas Stars i Calgary Flames będą walczyć w Scotiabank Saddledome o 21:30 w ESPN2 i na fuboTV (Wypróbuj za darmo). Dobra passa była jak dotąd popisem bramkarskim, z Dallas Jake Oettingerem w oszczędnościach w tym play-offie, podczas gdy Jacob Markstrom z Calgary jest drugi pod względem średniej liczby bramek. Zwycięstwo dla Gwiazd przeniesie ich do drugiej rundy po raz pierwszy od finałów Pucharu Stanleya w 2020 roku, a Calgary będzie starać się wygrać swoją pierwszą serię play-off od 2015 roku.

Oglądaj tutaj wszystkie aktualizacje na żywo z tego, co powinno być świetną zabawą w NHL w niedzielny wieczór.

READ  Harmonogram i wyniki finałów NBA