24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

10-letni chłopiec składa petycję w sprawie zmiany emoji „nerd”.

10-letni chłopiec składa petycję w sprawie zmiany emoji „nerd”.

10-letni chłopiec w Anglii zaatakował Apple za emoji „nerd”.


Teddy Cutlell z Oxfordshire chce, aby Apple zmieniło emoji, które przedstawia uśmiechniętą twarz w okularach z widocznymi dwoma przednimi zębami.


„Sprawiają, że ludzie myślą, że mamy obsesję, co jest absolutnie okropne” – powiedział The New York Times Teddy, który nosi okulary. BBC. „To sprawia, że ​​czuję się smutny i zdenerwowany, a jeśli uznam to za obraźliwe, tysiące ludzi na całym świecie również uzna to za obraźliwe”.


Złość Teddy’ego z powodu emoji skłoniła go – z pomocą nauczycielki Lisy Bailey – do założenia internetowej petycji.
„Uważam, że emoji nerda jest obraźliwe i obraźliwe dla wszystkich ludzi na świecie noszących okulary” – napisał Teddy na Twitterze. Petycjazatytułowany „No Nerd Emoji!”


„Uważam, że ludzie noszący okulary są fajni i martwię się, że ci, którzy noszą okulary po raz pierwszy, pomyślą, że wyglądają jak króliki lub myszy” – napisał. Dodał: „Proszę Apple o zmianę nazwy”. Od Emoji do Genius Emoji i zmiana projektu na nowy, który zaprojektowałem poniżej.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.

READ  Kuo: Modele iPhone'a 15 Pro nie będą już miały półprzewodnikowych przycisków
Proponowany motyw misia przedstawia żółtą uśmiechniętą buźkę w okularach, ale bez przednich zębów.


Do środowego popołudnia pod petycją Teddy’ego zebrano ponad 100 podpisów. „Popieram Teddy’ego w uznaniu dezinformacji popełnianej przez osoby noszące okulary” – napisał jeden z sygnatariuszy.


Organizacja PEOPLE skontaktowała się z organizatorem petycji i firmą Apple z prośbą o komentarz.
Billie pochwaliła chłopca w BBC, mówiąc, że podoba jej się jego „dociekliwy umysł i fakt, że walczy o to, w co wierzy”.


Dodała: „Mówi o tym głośno, ale w bardzo dojrzały sposób, i myślę, że należy go wspierać, zachęcać i oklaskiwać”.