28 marca, 2024

Zwycięstwa Francji i Polski nad Danią i Arabią Saudyjską

W ten sposób Francja stała się pierwszą drużyną, która zakwalifikowała się do rundy pucharowej Mistrzostwa Świata Pełen werwy Demark pokonał drużynę 2:1. Kylian Mbappe strzelił oba gole dla obrońców tytułu na stadionie 974 w sobotni wieczór.

Les Bleus nie dominowali nad swoimi europejskimi odpowiednikami, ale mimo to osiągają szczyt we właściwym czasie Ostatnie niepowodzenia w kontuzjach Karim Benzema, Christopher Ngungu i Lucas Hernandez zostali wykluczeni z konkursu.

Prezentacja Mbappe Francja Theo Hernandez objął prowadzenie w godzinie gry, kiedy popisał się błyskawiczną wpadką na duńską połowę i dał sensacji PSG dwubramkowe prowadzenie, którego odbitym strzałem pokonał Kaspera Schmeichela.

Duńczycy wyrównali siedem minut później, kiedy Andreas Christensen minął Hugo Llorisa po rzucie rożnym Christiana Eriksena.

Jednak Francja śmiała się jako ostatnia, gdy Mbappe główką po wspaniałym dośrodkowaniu Antoine’a Griezmanna z prawej prawej strony, dwa metry.

Drużyna Didiera Deschampsa zmierzy się w finale z Tunezją o pierwsze miejsce w grupie. Dania musi pokonać Australię, aby zakwalifikować się do 1/8 finału.

Australia pokonała Tunezję

Mitchell Duke strzelił jedynego gola w 23 biegach, kiedy Socceroos pokonali Tunezję 1:0.r & D min.

Australia zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie D i mimo remisu z Duńczykami zakwalifikuje się do fazy pucharowej turnieju.

Polska pokonała Arabię ​​Saudyjską

W innym miejscu w grupie C Polska pokonała Arabię ​​​​Saudyjską 2: 0, gdy napastnik Barcelony Robert Lewandowski w końcu przełamał swoją mundialową suszę.

Saudyjczyk przyjechał na zawody Oszołomiony Argentyna W swoim pierwszym meczu grupowym będą rozczarowani, że nie mają nic do pokazania za swój waleczny wysiłek.

Piotr Zelinsky prowadził z 39 biegamiCz Minutę później Lewandowski w pełni wykorzystał klęskę defensywy saudyjskiej tylnej linii.

Saudyjczycy zmarnowali rzut karny, gdy Salem Al Dawsari, który strzelił gola Argentynie, nie zdołał pokonać Wojciecha Szczęsnego w bramce dla Polski.

READ  W związku z wypowiedziami Zełenskiego Polska wezwała ambasadora Ukrainy, a Kijów wezwał do pokoju

Bramkarz Juventusu zanurkował w jego prawą stronę, aby obronić rzut karny i wstał, aby zablokować następną bramkę. Zanim dawne nerwy uspokoiły się w 82. europejska ekipa dwukrotnie trafiła w słupek Lewandowskim i Arkadiuszem Milikiem.nd Minuta, która zapewni jego drużynie zwycięstwo.

Źródło zdjęcia: obrazy IMAGO / PA