2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Żona Lance’a Reddicka mówi, że aktor „John Wick” „został nam zabrany zbyt wcześnie” w nowym hołdzie na Instagramie

Żona Lance’a Reddicka mówi, że aktor „John Wick” „został nam zabrany zbyt wcześnie” w nowym hołdzie na Instagramie

Stephanie Reddick, wdowa po aktorze Lance Reddick, podziękowała fanom po śmierci męża. (Zdjęcie: Albert L. Ortega/Getty Images dla ABA)

Żona Lance’a Reddicka, Stephanie, dziękuje fanom, którzy świętują ukochanego aktora po jego śmierci w wieku 60 lat.

Reddick, który był znany z różnych ról w Johna Wicka franczyzy i uznanych seriali, takich jak drutI Gęsi I ZaginionyZmarł w piątek, poinformowało wcześniej Yahoo Entertainment. Przedstawicielka aktora, Mia Hansen, podzieliła się oświadczeniem dla Yahoo, że Riddick „zmarł nagle z przyczyn naturalnych”.

„Lance został nam odebrany zbyt wcześnie” – napisała Stephanie Reddick, która poślubiła aktora w 2011 roku i ma z nim dwójkę dzieci, Yvonne Nicole i Christophera, w wiadomości zamieszczonej na koncie jej męża na Instagramie.

Kontynuowała: „Dziękuję za całą wielką miłość, wsparcie i piękne historie udostępnione na tych platformach w ciągu ostatniego dnia”. „Widzę twoje listy i nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna za ich otrzymanie”.

Stephanie zaczęła chwalić „tysiące Rondel Od facetów, którzy oddali specjalny hołd Lance’owi, dziękuję „powołując się na jego kluczową rolę w kultowej ulubionej grze wideo”. „Kocham cię, Lance, tak samo, jak kocham tę grę” — dodała, dołączając zdjęcie przedstawiające jego postać, komandora Zavalę. , w jej serii zdjęć.

Zakończyła swoje oświadczenie, zauważając, że darowizny można przekazywać na rzecz MOMCares, organizacji służącej mamom i rodzinom w rodzinnym mieście Riddicka, Baltimore.

Post Stephanie znalazł kondolencje od fanów i współpracowników w komentarzach. Aktor Terry Crews odpowiedział serią emotikonów serca, podczas gdy Ming-Na Wen nazwała Reddicka „niesamowitą duszą”. Halle Berry, która zagrała główną rolę John Wick: Rozdział 3 – Parabellum Wraz z aktorem nazwał go „jednym z najbardziej szczerych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałem”.