21 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zgodnie z raportem New York Giants przyprowadzają z wizytą DT A’Shawna Robinsona

Kiedy rozpoczął się sezon 2023, dyrektor generalny New York Giants, Joe Schoen, jasno stwierdził, że Giants muszą poprawić swoją obronę biegową, głębokość linii obrony – dwie rzeczy, które wydają się iść w parze.

Według informatora NFL, Iana Rapoporta, Giants mogą zrobić kolejny krok w tym kierunku. Rapoport donosi, że jest to weteran ataku defensywnego A’Shawn Robinson Giganci planują wizytę w poniedziałek.

Giants dodali już linebackera Bobby’ego Okerka i defensywnego obrońcę Rakima Nuneza Roche’a w wolnej agencji.

Robinson to weteran NFL o wzroście 6 stóp i 4, 330 funtów, który we wtorek kończy 28 lat. Mógłbyś zrobić sobie prezent urodzinowy podpisując kontrakt z Giants.

Robinson został wybrany w drugiej rundzie przez Detroit Lions w 2016 roku. Spędził cztery sezony z Detroit, a ostatnie trzy z Barany z Los Angeles.

W piątek Robinson zajmuje 31. miejsce na liście 100 najlepszych wolnych agentów Pro Football Focus.

Robinson doznał rozdarcia łąkotki w 2022 roku, występując tylko w 10 meczach. Zagrał w 93 meczach sezonu regularnego z 63 startami i siedmioma występami w play-offach.

RamsWire powiedział, że Robinson był „Raczej rozczarowujące trzy lataz Los Angeles Robinson opuścił osiem meczów w 2020 roku i siedem w zeszłym sezonie.

Mając zaledwie 7,0 worków w swojej karierze, Robinson nie dodałby zbyt wiele do swojego wewnętrznego pośpiechu. Mimo to dodałby więcej jakościowej głębi i poprowadziłby obronę, której Giants wydają się tak bardzo szukać.

Czytaj więcej

READ  Wynik Duke'a z Karoliną Północną, na wynos: Tar Heels psuje ostatni mecz Koch u siebie, a Blue Devils jest zdenerwowane