17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

2NE1 Coachella

Zespół 2NE1 zjednoczony na Coachelli: Oglądaj

Grupa dziewcząt z Korei Południowej robi hity 2NE1 Oficjalnie ponownie spotkał się na głównej scenie Coachelli po raz pierwszy od czasu jej rozpadu sześć lat temu. Solo mini follow ustawiony przez lidera CLCzterech członków połączyło siły, aby wykonać swoją piosenkę z 2011 roku „I’m the Best”.

Spekulacje na temat możliwego spotkania-niespodzianki pojawiły się wkrótce po ogłoszeniu przez A. Post Weibo jest teraz edytowany za pomocą oficjalne konto Od firmy zarządzającej i wytwórni płytowej 88, która wspomniała i nazwała 2NE1 wraz z byłym liderem grupy CL jako częścią swojego asortymentu. głowa w chmurach Pokaż na zawsze. Aby dodać oliwy do ognia, były członek Team Park Bom powiedział, że był w Los Angeles, a kolega z zespołu Dara, który codziennie tweetuje i udostępnia treści, jest MIA od około tygodnia.

ten 2NE1 Ostateczny występ Była na Mnet Asian Music Awards w 2015 roku, gdzie CL wyreżyserowała grupę w ramach swojej solowej grupy Like to What Happened Tonight. Na Coachella w sobotę CL wykonał single, w tym „Spicy” z najnowszego albumu alfaoraz 2015 „Witam suki”. Na koniec członkowie Park Bom, Dara i Minzy weszli na scenę i cała czwórka wykonała piosenkę „I’m the Best”. Zobacz pełne zrzuty ekranu powyżej.

Grupa rozpoczęła działalność pod firmą YG Entertainment w 2009 roku i odniosła wczesny sukces. Cała czwórka była pionierami w eksperymentowaniu z nowymi dźwiękami i wyglądem K-pop na czas. W 2012 roku zostały pierwszym koreańskim żeńskim zespołem, który zadebiutował na światowej trasie koncertowej. ich ostatni album, zmiażdżyćjako jeden z Rolling Stones 20 najlepszych albumów pop 2014.

Każdy z członków był zajęty od czasu ich rozstania, występując w telewizji w Korei i różnymi solowymi projektami. W ostatnich latach członkowie dzielili się coraz bardziej regularnymi spotkaniami i często podsuwali ideę powrotu do siebie.

READ  Pete Davidson broni Kim Kardashian w tekstach do Kanye Westa