26 listopada, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyniki wyborów i dane o inflacji na powierzchni.  Tesla osiąga nowy niski poziom

Wyniki wyborów i dane o inflacji na powierzchni. Tesla osiąga nowy niski poziom

Kontrakty terminowe Dow wzrosły przed wtorkowym otwarciem i wynikami wyborów w USA. Kluczowe dane inflacyjne, w tym indeks cen towarów i usług konsumenckich, pojawią się w dalszej części tygodnia.
XJest prawie pewne, że Republikanie Odzyska Izbę Reprezentantów w wyborach śródokresowych we wtorek. Wydaje się, że mają przewagę w wygraniu Senatu, choć to jest mniej jasne. Demokraci mają obecnie niewielką większość w Izbie Reprezentantów, a wiceprezydent Kamala Harris ma 50-50 decydujących głosów w Senacie.

Indeks cen towarów i usług konsumpcyjnych ma zostać opublikowany w czwartek i oczekuje się, że w październiku wzrośnie o 0,7% w porównaniu z poprzednim miesiącem. Oczekuje się, że inflacja konsumencka wzrośnie o 8% rok do roku.

Energia diamentowego grzbietu (kieł), Winda (WYŚLIJ), mozaika (mech) A Medycyna fali uderzeniowej (SWAV) byli głównymi reporterami o zarobkach pod koniec poniedziałku.

Akcje FANG były nieco niższe w handlu przedłużonym, podczas gdy akcje Lyft spadły o ponad 16%. Zapasy mozaiki nieznacznie wzrosły. Akcje Shockwave straciły ponad 5%.

giełda dzisiaj

W poniedziałek indeks Dow Jones Industrial Average zyskał 1,3%, czyli ponad 400 punktów, a S&P 500 zyskał 1%. Zaawansowany technologicznie Nasdaq Composite wzrósł o 0,85%.

w ciągu wymiana pieniędzy w obieguNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(wzrost o 1,1%, SPDR S&P 500)szpieg) 0,9%.

Gigantyczne EV Tesla (TSLAW poniedziałek spadł o 5%. w ciągu Akcje Dow JonesA jabłko (AAPL) wzrosła o 0,4% i Microsoft (MSFT) podskoczyło 2,9% w Giełda dzisiaj.

Wśród najlepszych akcji do kupienia i obejrzenia, Albemarle (ALBA), Tabela liderów IBD lista obserwowanych zapasów Arista Networks (Sieć), CF . Branże (CF) A Nowa Energia Twierdzy (NFE) – a także nazwiska Dow Jones kupiec (Mrk) A Wielka Grupa Zdrowia (Organizacja Narodów Zjednoczonych) – wśród najlepszych akcji do kupienia i obejrzenia.

Arista Networks jest Tabela liderów IBD Lista obserwowanych zapasów. Albemarle został wyróżniony W kolumnie akcji w pobliżu strefy kupna na ten tydzień, wraz z trzema innymi pomysłami na najlepsze akcje.

READ  Rodzina z Florydy wpada w problem z samochodem elektrycznym: bateria zastępcza kosztuje więcej niż sam samochód

4 akcje wzrostowe, które powinieneś kupować i oglądać na Cursrajd giełdowy


Dow futures dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy

Przed dzwonem otwarcia we wtorek, kontrakty terminowe Dow, wraz z kontraktami terminowymi na S&P 500 i Nasdaq 100, wzrosły o około 0,1% w stosunku do wartości godziwej. Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w poniedziałek do 4,21%, przedłużając dobrą passę do czterech sesji i zamykając się na najwyższym poziomie od 24 października. Tymczasem ceny ropy w USA spadły o prawie 1%, ponieważ kontrakty terminowe na ropę naftową West Texas Intermediate były notowane na poziomie prawie 92 USD za baryłkę. . W zeszłym tygodniu kontrakty terminowe na ropę West Texas Intermediate osiągnęły najwyższy poziom od połowy października.


Najnowszy biuletyn IBD MarketDiem zawiera praktyczne pomysły dotyczące akcji, opcji i kryptowalut bezpośrednio w Twojej skrzynce odbiorczej.


Zarobki za III kwartał pora roku

Sezon wyników za trzeci kwartał Ten tydzień trwa, a więcej ważnych raportów nadejdzie z Disney (dis), podwójne sprawdzenie (DV), Dr Horton (DHI), Zachodni (TLENOWY) A Roblox (RBLX).

Raporty o zarobkach powodują wiele największych ruchów na akcjach i wymagają szczególnej uwagi. Silne zyski mogą napędzać duże akcje powyżej nowych punktów i w strefach kupna, podczas gdy mniej niż imponujące ogłoszenie może spowodować, że akcje znajdą się poniżej kluczowych poziomów wsparcia.

Reakcja giełdy na publikację zarobków często może powiedzieć więcej niż same zarobki. Jeśli wyniki wyglądają na dobre, ale akcje i tak spadają, inwestorzy mogą być zaniepokojeni trwałością wzrostu, wyższymi kosztami lub innymi potencjalnymi wadami.

Wraz z wejściem rynku w tryb byczy inwestorzy powinni śledzić spółki, które z łatwością osiągają lepsze wyniki niż wyniki finansowe i mają silne reakcje bycze. Akcje te mogą znaleźć się wśród nowych liderów, jeśli rynek będzie w stanie odrobić straty po ostatnich stratach.

READ  Sędzia nakazuje Twitterowi przekazanie danych Elona Muska z recenzji użytkownika z 2021 r. | Świergot

Co robić w niespokojnym rajdzie giełdowym

Teraz jest ważny czas na czytanie IBD’s The Big Picture Column Po zmianie trendu giełdowego z „potwierdzonego trendu wzrostowego” na „trend wzrostowy pod presją”.

W tym momencie inwestorzy powinni odgrywać rolę defensywną; Nie pozwól, aby zyskowne transakcje stały się ujemne. Jak powtórzył The Big Picture w zeszłym tygodniu, sensowne jest utrzymywanie ekspozycji na poziomie 20% lub niższym, dopóki trend wzrostowy nie zostanie wznowiony.

Ale nie nadszedł czas, aby całkowicie odejść. Zwyżka jest nadal nienaruszona, więc inwestorzy nadal mogą kupować wybicia, ale powinni skupić się na akcjach z najwyższymi wskaźnikami fundamentalnymi i technicznymi.

(spłacać Listy akcji IBD Podobnie jak wada 50 A Zapasy w pobliżu obszaru zakupudodatkowe pomysły na magazyn.)


Pięć akcji Dow Jones do kupienia i oglądania


Akcje Dow Jones do obejrzenia: Merck, UnitedHealth

Członek Dow Jones i IBD 50. zapas Firma Merck nie została kupiona po Podwójne dno93,12 kup punkt. Przedział zakupów wzrósł o 5% do 97,78.

Gigant medyczny UnitedHealth nadal rozważa kubek z uchwytem 553,23 kup punktA Dla mnie IBD Market Smithpo próbie włamania się w zeszłym tygodniu. Akcje wzrosły w poniedziałek o 1,3%, zamykając się o około 1% poniżej ostatniego wpisu na giełdzie.

Najlepsze akcje do kupowania i oglądania: Albemarle, Arista, CF i New Fortress

Producent litu Albemarle buduje prawą stronę podstawy filiżanki z 308,34 punktami zakupu. Akcje wzrosły w poniedziałek o 0,5%, przedłużając zwycięską passę do trzech sesji.

Tabela liderów IBD Lista obserwowanych akcji Arista Networks próbuje włamać 132,97 do uszkodzonej bazy kup punkt. W poniedziałek akcje spadły o 0,4%.

CF Industries próbuje znaleźć wsparcie w okolicach swojej 50-dniowej średniej kroczącej przy poniedziałkowej 1% stracie. Zapasy budują bazę pucharową z 119,70 punktami zakupu, Według IBD MarketSmith Pattern Recognition.

READ  Jeff Bezos prosi Radę ds. Dezinformacji o zweryfikowanie autentyczności tweeta Bidena

New Fortress Energy szybko zbliża się do swojego podstawowego punktu zakupu 63,16 pucharów. Ponieważ kurs akcji jest oddalony o około 6% od nowych maksimów, wypatruj uchwytu, który zaoferuje wczesne wejście. Czołowa firma energetyczna podała wyniki pod koniec poniedziałku, co oznacza wzrost o 1,5% w ciągu dnia.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli W poniedziałek spadł o 5%, osiągając nowe 52-tygodniowe minimum i osiągając najniższy poziom od czerwca 2021 r.

Akcje spadły o ponad 50% od swoich 52-tygodniowych maksimów i znacznie poniżej 50- i 200-dniowej średniej kroczącej.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow JonesAkcje Apple wzrosły w poniedziałek o 0,4% pomimo Ostrzeżenie firmy, że spadła Produkcja iPhone’a 14 ze względu na ograniczenia Covid-19 w Chinach. Akcje Apple zakończyły pięciodniową passę spadków, ale nadal są prawie o 24% poniżej 52-tygodniowego maksimum.

Akcje Microsoftu wzrosły w poniedziałek o 2,9%, przedłużając ożywienie z 52-tygodniowego minimum w piątek. Gigant oprogramowania wciąż ma około 35% swojego 52-tygodniowego maksimum.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijaniu akcji i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i obserwowania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć zapasy wzrostu: dlaczego IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów