3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyniki WWE Raw, podsumowanie, wyniki: Carmella wygrywa szansę na tytuł Raw kobiet w Money in the Bank

Wyniki WWE Raw, podsumowanie, wyniki: Carmella wygrywa szansę na tytuł Raw kobiet w Money in the Bank

Zostało tylko kilka tygodni do turnieju Money in the Bank, WWE wykonało dużo ciężkiej pracy podczas poniedziałkowego Raw. W kluczowym momencie ogłoszono, że Rhea Ripley nie otrzymała zezwolenia medycznego na jej planowany pojedynek o tytuł z mistrzynią Raw Women’s Biancą Belair, pozostawiając dużo miejsca do obsadzenia.

Carmella będzie nowo zaprezentowaną kobietą, wygrywając zabójczą piątkę, aby rozpocząć show i umocnić swoje miejsce w meczu o tytuł 2 lipca w Las Vegas.

Kolejny mecz o tytuł został dodany do Money in the Bank, w którym Bobby Lashley pokonał Chada Gable, Otisa i Theory w ciągu jednej nocy, aby zdobyć szansę na zdobycie tytułu Theory w Stanach Zjednoczonych w nadchodzącym wydarzeniu.

CBS Sports było z tobą przez całą noc z podsumowaniami i najciekawszymi momentami z Pinnacle Bank Arena w Lincoln w stanie Nebraska.

Bianca Belair otrzymuje nową kandydatkę, Pieniądze w banku

Bianca Belair otworzyła show, ogłaszając, że Rhea Ripley nie otrzymała zezwolenia medycznego na jej mecz na Money in the Bank o Belair’s Raw Women’s Championship. Belair ogłosił następnie, że Alexa Bliss, Liv Morgan, Carmella, Asuka i Becky Lynch będą rywalizować wieczorem o tytuł w Money in the Bank. Doprowadziło to do oczekiwanego wyświetlania przerw przez kobiety biorące udział w meczu.

Carmelę Dave. Alexa Bliss, Liv Morgan, Asuka i Becky Lynch poprzez instalację Po trafieniu Morgana przeszywającym ciosem. Zwycięstwo stawia Carmellę w walce o tytuł Women’s Raw w Money in the Bank. Warto zauważyć, że Carmella była pierwszą zwycięzcą meczu Women’s Money in the Bank, dzięki czemu impreza stała się czymś w rodzaju jej „branding show”.

Carmella była dość logiczną opcją, by zmierzyć się z Belairem tutaj. Jego obecność nie jest konieczna w meczu drabinkowym Money in the Bank i jest wystarczająco uzasadniona, biorąc pod uwagę historię tworzenia późnego alternatywnego rywala. Wyzwanie tytułowe Carmelli raczej nie wzbudzi podekscytowania ani nie wywoła takiego samego poczucia potencjalnej zmiany tytułu jak Ripley, ale czasami wystarczy łatka, aby ominąć dziurę pozostawioną przez kontuzję. Tym właśnie jest Carmella. Klasa B

Co jeszcze wydarzyło się na WWE Raw?

  • Pojawił się Vince McMahon Mówienie o historii Raw przed przesadą w występie Johna Ceny w programie w przyszłym tygodniu. Tak jak na SmackDown, McMahon wydawał się chętny do upewnienia się, że jego twarz pojawiła się w telewizji podczas dochodzenia w sprawie zarzutów o wykroczenie dotyczące cichych pieniędzy wypłaconych pracownikowi, z którym miał romans.
  • Omos pok. Zagadka przez pinfall w kwalifikacjach Money in the Bank. Riddle wciąż leczył obolałe żebra po meczu SmackDown z Romanem Reignsem. Po meczu Seth Rollins udał się na ring i uderzył w krawężnik Riddle’a, który powołał go w przedmeczowej promocji.
  • Bobby Lashley przerwał wysuniętą teorię Austina. Ponieważ teoria została rzucona na środek ringu, w tym oddając kilka strzałów w Johna Cenę, Lashley pojawił się na ringu za teorią, zanim uderzył mistrza USA bagnetem.
  • Angelo Dawkins pok. J Oso przez instalację Używanie powerbomby do siedzenia.
  • Elias uderzył Kevina Owensa gitarą Po tym, jak Owens zbojkotował swój koncert. Elias i Ezekiel zostali pokazani podczas „rozmowy” za kulisami wcześniej w serialu, a Ezekiel pojawił się również na Tronie, kiedy przerwał mu Owens. Po tym, jak Owens wpadł za kulisy i powiedział, że wyzywa Eliasa lub Ezekiela na mecz w przyszłym tygodniu na Raw, w którym to momencie pojawił się Ezekiel i przyjął wyzwanie.
  • Bobby Lashley pokonany. Chad Gable, Otis i teoria w fatalnym meczu. Wcześniej w programie Theory powiedział, że dałby Lashleyowi szansę na zdobycie tytułu mistrza USA w Money in the Bank, gdyby mógł pokonać trzech przeciwników z rzędu, co zrobił Lashley, ostatnio potwierdzając swoją teorię, uderzając w A-Town Down.
  • AJ Style pok. Ciampa przez pinfall Po masywnym przedramieniu. Mecz przyszedł po tym, jak Styles zaatakował The Miz przez Miz TV i Ciampa Blindside Styles.
  • Asuka pok. Becky Lynch, przypinając mecz kwalifikacyjny Money in the Bank. Lynch, zdenerwowana swoją porażką w fatalnej pięcioosobowej przegranej wcześniej tego wieczoru, zażądała szansy na zakwalifikowanie się do meczu drabinkowego Money in the Bank. Powiedziano jej, że później w nocy będzie miała swoją szansę przeciwko Asuce, ale została wyeliminowana potężnym kopnięciem, co doprowadziło do ogromnego napadu złości po meczu, zanim serial się rozpocznie.
READ  13 gier Star Wars, które warto kupić podczas wyprzedaży 4 maja