8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyniki 9. tygodnia NFL: The Buccaneers dostają „D+” pomimo uroku gry Toma Brady'ego późno przeciwko The Rams;  Seahawks dash otrzymuje „A”

Wyniki 9. tygodnia NFL: The Buccaneers dostają „D+” pomimo uroku gry Toma Brady’ego późno przeciwko The Rams; Seahawks dash otrzymuje „A”

Hazmonowie spędzili trochę czasu, próbując dodać odbiorcę w terminie wymiany NFL, ale prawdopodobnie musieli poszukać nowego rozgrywającego.

W tym, co prawdopodobnie pamięta się jako Jeden z najgorszych meczów w jego karierze, Aaron Rodgers miał niedzielną katastrofę z trzema przechwytami podczas oszałamiającej porażki 15:9 Green Bay z Lions. Niekoniecznie było to szokujące, że zgubił paczkę, ale to było szokujące Jak Przegrali: po prostu nie mogli zdobyć punktów, stając w obliczu jednej z najgorszych obrony w NFL.

Wchodząc w dziewiąty tydzień, Lwy traciły średnio 32,1 punktu na mecz, co było najgorszym wynikiem w lidze z ponad pięcioma punktami. Jeśli Packers zamierzają naprawić swoje ofensywne problemy przeciwko komukolwiek, Lions wygląda na dobrego kandydata. Jednak tak się nie stało i nie stało się to z powodu Rodgersa, który popełnił kilka zupełnie nietypowych dla niego błędów.

Rodgers rzucił dwa ze swoich trzech przechwytów w czerwonej strefie, co oznacza, że ​​po raz pierwszy w swojej karierze rzucił kilka czerwonych stref w tym samym meczu. Dwóch zostało przechwyconych w strefie punktowej, po pozornym faulu Rodgersa. Za pierwszym razem, wchodząc na pierwszą bramkę z linii 5 jardów z Detroit, Rodgers rzucił piłkę nisko i odbił się od hełmu obrońcy, zanim został złapany przez Kirby’ego Josepha.

Wybór kolejnej czerwonej strefy nastąpił przy kolejnym posiadaniu. W czwartym i 1 golu dla Detroit Packers mieli doskonałe zagranie: ofensywny liniowy David Bakhtiari był uprawniony do podania i był szeroko otwarty, ale Rodgers rzucił, a Aidan Hutchinson wybrał.

To jest zwykle to, co Rodgers mógł zrobić we śnie, ale wydanie Rodgersa z 2022 roku nie było dokładne.

Następnie Rodgers trafił na przechwycenie, kiedy w trzeciej kwarcie rzucił swój trzeci typ dnia w niskim meczu.

Było też kilka innych rzutów, w których wyglądało na to, że Packers mogliby dobrze zagrać, ale Rodgers po prostu za mało.

READ  Roger Federer ma nadzieję rzucić tenisa w deblu obok Rafaela Nadala | Roger Federer

Rodgers faktycznie rzucił na 291 jardów i wylądował, ale popełnił wiele błędów, czego nigdy nie zrobił przeciwko swoim rywalom z najwyższej półki. Ten mecz był pierwszym od 2013 roku, w którym wielokrotnie przechwytywał przeciwnika z pierwszej klasy.

W wieku 3-6 sezon Packers jeszcze się nie skończył, ale trudno jest zobaczyć, jak odbiją się tak, jak to zrobili. Przegrali teraz pięć meczów z rzędu, a ich sezon wydaje się wymykać spod kontroli.

Cóż, przejdźmy do wyników każdego meczu rozpoczynającego się w tygodniu 9. Jeśli szukasz głębszego spojrzenia na zwycięstwo Orłów nad Teksasem rozegranym w czwartek, Pamiętaj, aby kliknąć tutaj.

Detroit 9-15 nad Green Bay

Packers in the Classes of the Lions Johna Bricka (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

LA 20-17 Ładowarki nad Atlantą

Chargers in Degrees of Falcons autorstwa Johna Bricka (Kochasz stopnie? Nienawidzisz stopni? Daj mu znać na Twitterze.)

Jacksonville 27-20 nad Las Vegas

Raiders in Jaguar Score Johna Bricka (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Cincinnati 42-21 nad Karoliną

Panthers in the Bengals Score Johna Breecha (Oceny z miłości? Oceny z nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

New York Jets 20-17 nad Buffalo

Score Bills-Jets Bryana DeArdo (Oceny z miłości? Oceny z nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Nowa Anglia 26-3 Indianapolis

Colts-Patriots Score Johna Breecha (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Minnesota 20-17 nad Waszyngtonem

Oceny przywódców wikingów Jordana Dajaniego (oceny z miłości? Oceny z nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Miami 35-32 nad Chicago

Stopnie delfinów-niedźwiedzi autorstwa Garretta Bodella (Kochasz stopnie? Nienawidzisz stopni? Daj mu znać na Twitterze.)

Tampa Bay 16-13 nad Los Angeles Rams

Stopnie Rams-Buccaneers autorstwa Cody’ego Benjamina (Oceny miłości? Stopnie nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Seattle 31-21 nad Arizoną

Oceny Seahawks autorstwa Jeffa Kerra (Lubisz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)