3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Defector

Witamy w Creaturefector! | dysydent

Witaj uciekinier!

Jestem Sabrina, najnowsza pisarka Devictora. Zajmę się głównie plikami bicie stworzenia, pisząc o nieludzkim życiu, czyli o wszystkich małych i ekscentrycznych dzieciach, które hojnie dzielą z nami planetę. (My, ludzie, jesteśmy tak źli w dzieleniu się planetą, dlatego jest mi wstyd!)

Być może zastanawiasz się: Defector to przede wszystkim blog sportowy. Jaki sport można znaleźć w stworzeniach? Niewiele, co jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę liczbę historycznych sportów zwierzęcych, często obracających się wokół zabijania zwierząt (patrz: Ciągnięcie węgorzy, a także związane z nim i śmiertelne zamieszki związane z wyciąganiem węgorzy w 1886 r.). Ale z mojego punktu widzenia Defector jest idealnym siedliskiem dla stworzeń, ponieważ Defector to strona pełna radości i, co najważniejsze, obsesji.

Dla mnie obsesja wydaje się kluczowa dla pokonania stworzenia, ponieważ jeśli napotkasz przypadkowe stworzenie na wolności, możesz poczuć się zdezorientowany, zdezorientowany, a nawet wyobcowany. To stworzenie jest prawdopodobnie małym owadem o większej liczbie nóg, niż jesteś przyzwyczajony do oglądania. Być może ta istota ma się czym martwić, na przykład kręgosłupem, śluzem lub żądłem. Może to stworzenie jest rzeczywiście bardzo piękne i tajemnicze, ale nie obchodzi cię, że cię pozna – co, jak mówię, jest dla nich dobre! Codziennie spotykam stworzenia, których nie mogę pojąć. Spotkałem więcej stworzeń, których nigdy nie zauważyłem. Ale chcę je zauważyć i zrozumieć!

Do tego dochodzisz. Nie jestem naukowcem ani ekspertem od żadnego konkretnego stworzenia, ale jestem dziennikarzem naukowym, który uwielbia rozmawiać z ludźmi, którzy poświęcili całe swoje życie na odkrywanie tajemnic. żabie łapki lub ryjkowiec ryjkowy. W Defector mam nadzieję, że będę twoim przewodnikiem po wielu stworzeniach, które pełzają, przewracają się i ryją wokół nas na tej pięknej, głupiej planecie – w oparciu o doskonałą relację z ptak wektor Piszę swoją drogę do tajników ewolucji życia na Ziemi.

READ  Nowe zdjęcia pokazują tajemnicze „dziwne obwody radiowe” w kosmosie

Napiszę również o ludziach w nauce, takich jak ludzie, którzy ukształtowali jej historię i wielu innych, którzy obecnie pracują nad naprawą tego, co zniszczył lub błędnie wspomniał powyżej. Staram się być bardzo sceptycznie nastawiony do tego, co jest moralnie dopuszczalne w imię nauki i odkryć naukowych, i mam nadzieję, że skoncentruję głosy tych, na których ta nauka ma bezpośredni wpływ i którzy krytykują szkody, jakie badania mogą wyrządzić marginalizowanym społecznościom. Interesują mnie również sposoby, w jakie nauka może promować uczciwość i sprawiedliwość, a także sposoby jej przekazywania w kulturze głównego nurtu, czy to w Śmieszne memy Albo kolejny afrodyzjak o człowieku i ośmiornicy.

Żeby było jasne, nie zamierzam relacjonować najważniejszych wiadomości naukowych w naszym kraju, takich jak choroby zakaźne czy wystrzelenie rakiet SpaceX. Zamiast tego będę szukał historii, które mogą przenikać przez luki prawne lub są nieistotne wraz z faktem, że się o nich dowiedziałem i teraz chcę opowiedzieć wszystkim moim znajomym. Pomyśl o świecie owadów dr Alexander Riedel W Niemczech kto musiał wymyślać imiona? 101 susa Jedno uderzenie (moim ulubionym jest Trigonopterus sordidusktórego nazwa pochodzi od unikalnego przymiotnika, ponieważ jest nie do odróżnienia od a kulka brudu.)

Byłbym niedbały, gdybym mówił o blogach naukowych, nie uznając jednego z najlepszych blogów w historii. Dziesięcioletni blog Eda Younga Niezupełnie nauka o rakietach on ma proste zadanie „Aby uczcić cud nauki, a przede wszystkim uczynić ją tak interesującą i interesującą dla każdego czytelnika, jak dla mnie”. Zacząłem czytać blog Eda, kiedy byłem młodym stażystą w Amerykański naukowiec Nie miał wykształcenia naukowego, nie uczęszczał (i zdał) na zajęcia z przedmiotów ścisłych w college’u i nie miał pojęcia, co robię jako stażysta w takim miejscu jak Amerykański naukowiec. Niezupełnie Rocket Science nie był tylko moim przewodnikiem po uczeniu się i kochaniu nauki, ale także modelem pisania o naukach ścisłych, który zdałem sobie sprawę, że chcę robić: blogi, które są dostępne, wciągające i pełne zachwytu.

READ  Olbrzymi truskawkowy księżyc w czerwcu zawładnie niebo we wtorek wieczorem

A teraz mogę wreszcie swobodnie blogować o małych mężczyznach – termin, który publikuję w sensie neutralnym pod względem płci – ile dusza zapragnie. Może wkradają się też wielcy faceci, ale tylko jeśli są trochę niekonwencjonalni. Witamy w Creaturefector. Mam nadzieję, że ci się tu podoba.