22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wiadomości Raiders: Derek Carr wydaje się być skupiony na kolejnym wyborze zespołu

Analityk NFL Network, David Carr, wywołał falę w poniedziałek, kiedy przedstawił emocjonalne przemyślenia na temat swojego brata Dereka Carra.

Co ciekawe w tym klipie jest jednak to, że jego starszy brat dał jasno do zrozumienia, że ​​Derek Carr nie planuje przejść na emeryturę i już rozważa swoją następną drużynę. Oczywiście, przy wielu okazjach Derek Carr, lat 31, mówił, że nie wyobraża sobie gry w innym stroju i prawdopodobnie odszedłby z NFL, gdyby nie mógł grać dla Raiders.

Jednak po tym, jak został nagle zawieszony w zeszłym tygodniu, Carr, który do końca sezonu trzyma się z dala od zespołu, wyraźnie nadal koncentruje się na grze.

To dobra wiadomość dla najeźdźców, ponieważ z pewnością będą chcieli zamienić Carr i uzyskać w zamian legalny kapitał. Jednak ze względu na termin (jego przyszłość musi zostać ustalona trzy dni po dacie moc), nie jest pewne, czy Najeźdźcy mogliby handlować Karem. Ma klauzulę zakazu handlu, która została wpisana w przedłużenie kontraktu, który podpisał w zeszłym roku. Dlatego jeśli Karr nie współpracował z najeźdźcami, być może będą musieli go zwolnić. To może być lepsza droga dla Carra, ponieważ może wskoczyć na darmową agencję.

A z tonu słów Davida Carra wynika, że ​​Derek Carr nie jest obecnie w nastroju, by pomagać Raidersom, ale planuje szukać nowego domu, jednocześnie „osiadając” na stanowiskach właściciela i głównego trenera.

Następne sześć tygodni będzie wspaniałe, ale wyraźnie zobaczymy Carra w NFL w następnym sezonie, nie tylko w srebrze i czerni.

READ  bąbelki w nawiasach: stany Michigan i Indiana potrzebują zdecydowanych zwycięstw; Oregon z zagranicy patrząc na