31 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WGA Tydzień 2 zaprasza rodziny na posiedzenie – zróżnicowaną grupę

2 maja Writers Guild of America ogłosiła strajk po nieudanych negocjacjach z Motion Picture and Television Producers Alliance. Pierwszy tydzień obfitował w strajki w Nowym Jorku, Los Angeles i Atlancie, z oszałamiającymi przerwami w produkcji. Gdy strajk wkracza w drugi tydzień, różnorodny Nadal melduję się z linii pikiet.

Siódmy dzień (8 maja)

Netflixa

* Siadający Dzień Matki i Dziecka Netflix przyciągnął ogromne tłumy, najwyraźniej pokazując, że tłumy w drugim tygodniu będą tak samo silne jak w pierwszym tygodniu.

*różnorodny Rozmawiałem z Michelle Mulroney, wiceprezesem WGA West, która przyprowadziła swojego syna Matthew na Dzień Matki i Dziecka, o tym, co AMPTP musi zrobić, aby wznowić rozmowy.

„Czuję się silna, ponieważ nasi członkowie czują się silni” – powiedziała. „Nasi członkowie są bardzo dobrze poinformowani o powodach naszej nieobecności i powodach, dla których wyjeżdżamy. Każdego dnia kierownictwo doskonale zdaje sobie sprawę z wpływu strajku i wymaganych poświęceń. Ale to świadectwo tego, jak źle się dzieje, niestety. Dziś wielu rodziców mówi: „Muszę mieć pieniądze na czynsz”. Zajmować się dziećmi”. zarabia miliardy dolarów na studia, naprawdę powinieneś być w stanie nakarmić swoje dzieci, opłacić czynsz i utrzymać rodzinę.To są bardzo podstawowe rzeczy.

„Negocjacje DGA rozpoczynają się w środę i chcemy, aby mieli naprawdę mocną i uczciwą umowę. SAG będzie negocjować ich umowę za kilka tygodni. Wszyscy mamy wiele takich samych problemów i obaw. Powiedziałem to przed: Wszyscy liderzy to mówią. Jesteśmy gotowi. Wrócę po tym, jak To się pojawi dzisiaj, jeśli chcą nas tam, jeśli poważnie myślą o rozwiązaniu niektórych problemów, których do tej pory nie traktowali poważnie.

Reportaż Cynthii Littleton i Jazz Tangcay.