2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wewnątrz oferty Snoop Dogga na zakup senatorów z Ottawy: „On chce tej drużyny”

Wewnątrz oferty Snoop Dogga na zakup senatorów z Ottawy: „On chce tej drużyny”

Wygląda na to, że Ryan Reynolds nie jest jedyną gwiazdą z listy A, która chce kupić Ottawa Senators.

sportowiec Dowiaduje się, że Snoop Dogg dołączył do oferty biznesmena z Los Angeles, Nico Sparksa.

Źródła zaznajomione z ofertą Sparks – ale nieupoważnione do publicznego wypowiadania się w tej sprawie – potwierdziły, że kultowy artysta hip-hopowy połączył siły ze Sparks w gorącej pogoni za franczyzą Ottawa Senators.

„Jest zaangażowany z pasją. Wpada na pomysły. Jest pasjonatem”.

Wiele źródeł stwierdziło, że Sparks Group nie jest zastraszona pomysłem, że ostateczna cena sprzedaży franczyzy NHL przekroczy 1 miliard dolarów (USA), chociaż nie jest jasne, jaki udział finansowy ma Snoop w grupie. Źródło potwierdziło, że Snoop jest częścią stowarzyszenia właścicieli, ponieważ Sparks przedstawiają ambicję kierowania najbardziej zróżnicowaną grupą właścicieli, jaką kiedykolwiek widziała NHL. W skład konsorcjum wchodzi kilkunastu inwestorów, a większość grupy właścicielskiej stanowią osoby kolorowe.

Włączenie Snoopa do rozmowy na temat sytuacji majątkowej senatorów jest z pewnością interesującym zwrotem akcji w końcowej fazie procesu. Następna runda licytacji drużyny hokejowej ma się odbyć za dwa tygodnie, a ten artykuł może dodać pewnej wiarygodności i znajomości grupie Sparks, która do tej pory była w dużej mierze ukryta pod anonimowością.

Snoop jest dynamiczną siłą w branży muzycznej i rozrywkowej od trzech dekad i ma ogromny wpływ na media społecznościowe, w tym ponad 100 milionów obserwujących łącznie na Instagramie (80,1 miliona) i Twitterze (20,9 miliona). Snoop wystąpił na półmetku Super Bowl LVI na stadionie SoFi w Los Angeles w 2022 roku wraz z Dr. Dre, Eminemem, Mary J. Blige i Kendrickiem Lamarem.

Istnieje przekonanie, że Snoop będzie mógł wykorzystać swoje powiązania, aby zwabić inwestorów i inne gwiazdy do grona senatorów. A 51-latek jest optymistą co do wykorzystania swojej siły i statusu celebryty do wzmocnienia i rozwoju marki Ottawa Senators.

READ  MLB zawiesza 12 zawodników i trenerów do ról w bójce Seattle Mariners i Los Angeles Angels; Phil Nevin otrzymuje 10 meczów

Źródło podało, że Snoop zaczął już z wyprzedzeniem planować, w jaki sposób włączy się do franczyzy na sezon NHL 2023-24, jeśli grupa Sparks okaże się sukcesem. Snoop planował wziąć udział w kilku domowych meczach senatorów w Canadian Image Center i potencjalnie dołączyć do stoiska TSN, aby przedstawić analizę i komentarz do regionalnych programów telewizyjnych w Ottawie – Podobny do tego, co zrobił z Los Angeles Kings w przeszłości.

Ale w szczególności źródła podają, że Snoop jest zaintrygowany potencjałem rozwoju i sprzedaży hokeja rodzinom z różnych środowisk w rejonie Ottawy — i poza nim — które niekoniecznie były celem tego sportu w przeszłości.

„Jest podekscytowany próbą uczynienia tej gry bardziej dostępną dla widocznych mniejszości i dzieci z obszarów o niskich dochodach, które w przeszłości nie mogły grać w hokeja” – mówi jedno ze źródeł. „Chce być zorientowany na społeczność”.

Przyjąłby podobny model w świecie hokeja, którego użył do uruchomienia Snoop Football League w 2005 roku – Warunki mandatu okresowego „Aby zapewnić młodym ludziom, bez względu na rasę, kolor skóry, wyznanie czy pochodzenie ekonomiczne, możliwość poznania wartości charakteru, uczciwości, dyscypliny i pracy zespołowej poprzez piłkę nożną i cheerleaderek”. Youth Football League została przedstawiona w ośmioodcinkowym filmie dokumentalnym Netflix zatytułowanym „Coach Snoop” w 2018 roku.

Oprócz kariery gwiazdy filmowej, Snoop wykroił także niszę jako agresywny przedsiębiorca. Jest współzałożycielem Case Verde Capital, jednej z pierwszych na świecie firm inwestycyjnych skoncentrowanych na konopiach indyjskich. ostatni rok, Kupił wytwórnię Death Row Records, która była wytwórnią jego debiutanckiego albumu w 1993 roku. Współpracował także z wytwórnią win „19 Crimes”, aby wypuścić wina Snoop Cali Red w 2020 roku, a także wprowadzić własną markę ginu pod własną marką Indoggo. Oprócz wielu innych projektów Snoop pomagał także w tworzeniu animowanego serialu telewizyjnego „Doggyland”, którego celem jest tworzenie treści edukacyjnych dla dzieci skupionych wokół muzyki.

READ  2022 SEC wspornik bejsbolowy, terminarz, wyniki, godziny telewizyjne dla turnieju

Przez lata Snoop dobitnie okazywał również swoje poparcie dla hokeja.

W teledysku do „Gin and Juice” z 1994 roku — jednego z decydujących momentów w jego wczesnej karierze — Snoop ma na sobie koszulkę Pittsburgh Penguins. W relacji 2021 o godz sportowiec Jeśli chodzi o koszulki retro Penguins, Snoop został poinformowany, że wielu fanów w Pittsburghu nadal określa tę wersję bluzy Penguins jako koszulkę „Gin and Juice”.

„To coś wielkiego. To wielki zaszczyt słyszeć, że legendy, takie jak Lemieux i Jagr, wstrząsnęły tą koszulką” – powiedział Snoop. sportowiec e-mailem w grudniu 2021 r.

Snoop nawiązał również współpracę z NHL, aby pomóc w rozwoju sportu dla nowej publiczności. w 2018 roku, Uruchom cotygodniową serię filmów na NHL.com, gdzie nazwał siebie „Dogg Cherry” i wyjaśnił niektóre niuanse i historię tego sportu nowej publiczności. W następnym roku EA Sports dodało Snoopa jako komentatora i grywalną postać w zaktualizowanej wersji NHL ’20.

Istnieje nawet niewielkie powiązanie między Snoopem a senatorami z Ottawy.

Przed finałami Pucharu Stanleya w 2007 roku między Ottawą a Anaheim senatorowie podarowali Snoopowi koszulkę Senators. Podczas pamiętnego wywiadu z Hockey Night in Canada Podczas serii 2007 pomiędzy Senators i Ducks, Snoop powiedział CBC, że nie może nosić koszulki Senators Emery’ego w Honda Center, ponieważ fani Anaheim „grillują” go.

Kiedy sportowiec Najpierw o programie, w którym Sparks był głównym bohaterem na początku stycznia, źródło zasugerowało, że ostatecznie ujawnią celebrytę ze świata rozrywki jako część swojego składu.

„Jeden z kluczowych partnerów jest ważną siłą w branży muzycznej. Pracował ze wszystkimi, od Jaya-Z po The Weeknd i Drake” – powiedziało źródło 6 stycznia. „Mają relacje z wizjonerami, którzy mogą być ambasadorami” dla drużyny.”

Snoop zdecydowanie sprawdza te pola i może pomóc grupie Sparks generować przychody na arenie śródmiejskiej, przyciągając koncerty, festiwale i inne wydarzenia z wykorzystaniem powiązań Snoopa w branży rozrywkowej. Jednym z celów grupy Sparks jest znalezienie sposobów zarabiania na arenie jako miejscu rozrywki podczas 300 nocy, kiedy Senatorowie nie grają w mecze NHL.

READ  Eksplozja Stefona Diggsa: Sean McDermott Billsa zwraca się do WR krzycząc na Josha Allena, wybiega z szatni

w lutym, sportowiec Wspomniałem, że dyrektor generalny Adidasa, Daniel Cherry, był częścią zespołu inwestycyjnego z grupą Sparks.

Byli obrońcy NHL Matthias Norström i Trevor Daley również konsultują się z grupą z perspektywy hokeja. Biorąc pod uwagę dawne powiązania Norströma jako kolegi z drużyny Daniela Alfredssona w szwedzkich drużynach narodowych, spekuluje się, że grupa właścicielska Sparks jest gotowa pozostawić ważną rolę otwartą dla wieloletniego kapitana senatorów w dziale operacji hokejowych, jeśli przejmą kontrolę nad franczyzą.

Jednak Alfredsson nie stanął po stronie jednego oferenta i wolałby poczekać na zakończenie tego procesu, zanim zobowiąże się do jakiejkolwiek grupy.

(Zdjęcie: Gilbert Flores/Variety za pośrednictwem Getty Images)