8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Westworld odwołany po Four Seasons |  serial telewizyjny

Westworld odwołany po Four Seasons | serial telewizyjny

Chociaż mam na to nadzieję Jonathan Nolan A Lisa Joy Dostanie piąty sezon Świat Zachodu Podsumowując całą historię – aż do HBO Zawieraj umowy z aktorami Teraz zostanie pchnięty – topór spadł w serialu sci-fi.

Chociaż został uruchomiony z wielkimi fanfarami w 2016 roku i od tego czasu osiągnął najwyższą oglądalność dla kanału prawdziwy detektywOceny gwałtownie spadły w trzecim sezonie i nigdy nie powróciły.

Program, w którym występują Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth, Aaron Paul, Angela Sarafian i James Marsden, powrócił po raz czwarty, który opóźnił pandemię w tym roku i zakończył się mrocznym sezonem , zamiast. Obserwował z olbrzymiej otchłani.

„W ciągu ostatnich czterech sezonów Lisa i Jonah zabrali widzów w oszałamiającą podróż, podnosząc oczekiwania na każdym kroku. Jesteśmy im bardzo wdzięczni, wraz z naszą niesamowicie utalentowaną obsadą, producentami, ekipą i wszystkimi naszymi partnerami w Kilter Films, Bad Robot i Warner Bros. Television” – powiedział HBO w oświadczeniu. „To była przyjemność dołączyć do nich w tej podróży”.

„Przygotować Świat Zachodu To była jedna z głównych atrakcji naszej pracy. Za pośrednictwem swojej firmy, Killer Films, Nolan i Joey powiedzieli: „Jesteśmy bardzo wdzięczni naszej wyjątkowej obsadzie i ekipie za stworzenie tych niezatartych postaci i fantastycznych światów – w krótkim czasie, zanim nasi mistrzowie sztucznej inteligencji nas przed tym powstrzymali”.

Chcesz jak najlepiej wykorzystać imperium? Subskrybuj Imperium!

Uzyskaj ekskluzywną zawartość, nagrody tylko dla nowych członków, dostęp do najnowszego wydania magazynu, archiwum z poprzednimi numerami i wiele więcej.

READ  Książęta William i Harry z Catherine i Meghan witają żałobników