28 marca, 2024

Walia zakwalifikuje się do Mistrzostw Świata 2022 pokonując Ukrainę w barażach – reakcja na żywo! | Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022

Pełny etat: Walia 1-0 Ukraina

Walia zakwalifikowała się do Pucharu Świata!

Gareth Bale z Walii świętuje ze swoimi kolegami z drużyny po zwycięstwie, które kwalifikuje Walię do Mistrzostw Świata 2022.

dotychczas.

Umieść tweeta Cóż za wspaniałe osiągnięcie Wellsa. Pierwszy Puchar Świata od 1958 AD.

– Jeffrey Ward (@geoffrey_ward) 5 czerwca 2022

Bubbins zadowolony.

Ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha – ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha -ha

– Mike Poppins (@MikeBubbins) 5 czerwca 2022

Anglia Walia Będzie to 29 listopada.

Rodon zwraca Billowi opaskę kapitana. Gdzie teraz pójdzie Bill? Tak dużo pytań.

Powolne brawa dla ukraińskich graczy przed ich kibicami. Łzy obfitują na boisku i na trybunach.

Myślę, że Ellis James urządzi dziś wieczorem wielką imprezę.

Można powiedzieć, że Ukraina była tego dnia lepszym zespołem, ale Walia strzeliła tak ważnego gola. Musisz czuć się Ukraina. Bill upewnia się, że udaje się do osoby ubranej na niebiesko, aby uścisnąć dłoń i złożyć kondolencje.

Wells dziękuje Hennessy’emu i Davisowi za przybycie do Kataru, gdzie zmierzą się z Anglią, Stanami Zjednoczonymi i Iranem.

Co za chwila dla Walls. Pierścienie wokół stadionu to nie tylko stadion, ale całe Cardiff.

90 + 4 minuty: Tłum ryczy, ilekroć Ukraina stracić piłkę. Podanie wysłane bezpośrednio do wprowadzenia piłki jest uznawane za bramkę.

Mudryk wchodzi w pole karne za spóźnioną interwencję na Ampadu.

90 + 3 minuty: Norrington Davis na bardzo zmęczonym Williamsie.

90 + 2 minuty: Yarmolemko ma dwa strzały w polu karnym, ale został zablokowany, drugi przez Williamsa, który był na pokładzie z lekkim skurczem, co nie jest zaskakujące.

Ma inne chwile poza pudełkiem, ale zawsze wstaje i Walia Fani machają tym.

90 minut: krzyż na zewnątrz Walia Aż do bocznego szoku na skraju pola karnego, ale całkowicie tęskni za swoim wysiłkiem i kończy w rzędzie z.

Dodano pięć minut.

88 minut: Mudryk wjeżdża w pole karne i wciąga piłkę z powrotem w niebezpieczny obszar, ale Allen jest tam, aby go przechwycić i usunąć. Mikolenko chwyta luźną piłkę i trafia na bramkę z odległości 30 jardów, ale Hennessy jest mocno z tyłu.

86 minut: Wilson zostaje wyrzucony z boiska przez Modrica 30 jardów od bramki. Bez Bale’a to Wilson ustawia rzut wolny… uderz w ścianę i zdobądź rzut rożny. Wilson wymachuje się w polu, ale uderza wszystkich innych, dopóki nie uderza Johnsona poza polem. Nerwowe czasy w Cardiff.

84 minuty: Ale oszczędność! Mikolenko rzuca piłkę idealnie na głowę Duvbeka na sześć jardów, posyła ją w górny róg, ale Hennessy jest na miejscu, żeby ją wybić.

83 minuty: Wilson bawi się z Billem. Bill zrobił to, czego potrzebował i nie mógł zapewnić niczego innego. Wychodzi, wręczając Ramseyowi opaskę.

81 minut: Sydorchuk jest ostatnim, który wyrównał strzał z dystansu z 30 jardów, ale trafia prosto w gardło Hennessy’ego.

79 minut: Myślę, że Page powinna teraz zdjąć Moore’a i założyć Morela. Walia Tutaj jest omijany.

77 minut: Johnson umieszcza piłkę na drodze Ramseya, wybiera Bale’a z tylnego słupka, ale jego strzał z boku broni bramkarz.

Na drugim końcu… z kolejną cudowną interwencją Daviesa, blokując bliski strzał Jarmołenki.

To jest teraz świetny mecz.

75 minut: Ostrożna gra akumulacji Ukraina Całkowicie przegrany przez Shabarenko, który zdecydował się oddać strzał z 30 jardów.

Po drugiej stronie… Roberts przechodzi do tylnego słupka, gdzie czeka Johnson, ale jego strzał wraca na słupek.

Modric i Dubvik przyjeżdżają na Ukrainę.

73 minuty: Johnson biegnie po lewej stronie. Zrobiłbym to, gdyby wkrótce znalazł się w środku, pozwalając Paige na sprowadzenie kolejnego pomocnika.

71 minut: Sidorchuk i Shabarenko są włączone Ukraina.

Brennan Johnson zastępuje Jamesa Walia.

69 minut: Davies wykonuje kolejny genialny atak, aby powstrzymać atak. Ma grę w cracking dla Walia.

Zinchenko trafia w niewłaściwą stronę obrony w polu karnym, ale jego dośrodkowanie nie znajduje nikogo i wychodzi, aby wykonać rzut od bramki.

Ben Davies w Walii.
Ben Davies w Walii. Zdjęcie: Matthew Childs/Action Images/Reuters

67 minut: Malinowski wyjmuje piłkę na 25 jardów, obraca ją w lewą stopę i wypuszcza, ale piłka odbija się od niego.

65 minut: Bell pokazuje oznaki tego, co może zrobić, wsuwając obserwatora na lewą flankę, ale jego krzyż jest słaby i jest oczyszczony.

63 minuty: Wells łamie się, a Ramsey przeskakuje podanie dla Jamesa – trafienia wystrzelone z 15 jardów Ukraina Armaty i pierścienie na górze siatki.

61 minut: „Nie będę wymieniać nazwisk w celu ochrony winnych, ale jeden z komentatorów w oglądanym przeze mnie kanale ciągle mówi TY-kraine (lub EWE-kraine)” E-maile do Piotra Oh. „Ukraina tworzy teraz dobre rzeczy. Na pewno zasługują na remis?”

Byli lepszą drużyną przez większość meczu.

59 minut: Jarmołenko zostaje ukarany za piłkę ręczną w środku Walia box Lahoza, który po raz pierwszy dopingował mecz od kibiców.

Niedawna genialna ingerencja Davisa uniemożliwia Yarmolenko uzyskanie szansy na powrót do domu z około ośmiu jardów. Niesamowita obrona.

„Przynajmniej fani wygwizdali Mike’a Deana i Johna Mossa z uśmiechem”. mówi Yash Gupta. Z drugiej strony Lahoz to śmieci.

57 minut: Bill był prawie anonimowy w tej połowie…

55 minut: Ramsey umieszcza piłkę w polu karnym przez Daviesa, a następnie trafia w bramkę, ale niebieska koszulka jest na miejscu.

Ramsey zostaje pokonany przez Zinchenko, ale Lahoz gra, ponieważ tak bardzo kocha życie.

Ukraina musi pokonać poziom! Mikulenko posyła do pudła niski krzyż; Tsygankov wykonuje strzał w kierunku bramki tylko po to, by zobaczyć stopy Hennesseya, a Jaremchuk zakłóca jego linie odbiciem, odrzucając ich.

53 minuty: James zaczął bardzo wesoło po przerwie; Skrzydłowy i Williams po lewej mogą sprawić sporo problemów dla Ukraina.

51 minut: Lahos kręci się na uboczu, aby zarezerwować stronę nad swoimi zastrzeżeniami do wcześniejszego leczenia Jamesa Ukraina obrona. Och Lahous, jesteś okropny.

49 minut: Wales wychodzi z pola karnego dzięki dobrej pracy Williamsa, który wbiega na boisko do Jamesa, dryblując w środku pola i wybiera Moore’a z lewej strony, pozwalając mu na odcięcie piłki dla machającego Ramseya, który słabo kończy piłkę dla strzał. Szeroki na 12 jardów.

47 minut: Lahoz ma słowo z Ukraina Szef powiedzieć mu, żeby się uspokoił. Hiszpan też lekko muska się po brzuchu.

druga połowa

znowu się zaczyna!

„Obejrzałem wiele meczów, które prowadzi Haouz” – powiedział. mówi Joe Pearson. „Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek widział go chodzącego do VAR. To tak, jakby miał wrażenie, że „każda decyzja, którą podjąłem, jest właściwa i nie zawracaj mi głowy dowodami, które są przeciwne”.

– Jak to nie była kara? – pyta Kieran Brennan. „Wiem, że to był czysty przypadek ze strony Allena, ale Jarmołenko zdecydowanie go wygrał, prawda?”

Myślałem, że to kara. Może to nie było jasne i oczywiste albo coś dziwnego.

Pierwsza połowa: Walia 1-0 Ukraina

Ukraina jest (jedynie) najlepsza, ale Walia ma wszystkie ważne gole, a przy gościach, którzy nie mają dobrej kondycji meczowej, druga połowa może okazać się dla niego trudna. Ukraina.

45 minut: a Ukraina Rzut nadchodzi z lewej strony i trafia Robertsa w jądra, ale szczęśliwie ląduje u stóp Hennessy’ego.

Dodano dwie minuty.

42 minuty: czuję Walia W tym momencie będziemy chcieli dostać tylko połowę czasu. Obecnie najlepszym sposobem na grę jest Hennessey, który wskazuje, jak idą gry.

Sędzia Lahos krytykuje Jamesa za uderzenie Karavaeva i każe graczom wstać. La Houz to naprawdę szokujące odniesienie do oglądania.

40 minut: Jarmołenko w dramatyczny sposób schodzi w pole karne po tym, jak znalazł się po ślepej stronie Allena i został złapany w piętę. VAR przyglądał się długo po strzale Zinchenko w plecy, wykonując rzut rożny. Bez kary!

38 minut: Moore wygrał dwie walki z Zabarnym, aby dać fanom kolejny impuls. Walia Dają z siebie wszystko w każdym wyzwaniu.

36 minut: Jak powiedziałem, Bill jest gościem na wielką okazję.

Tymczasem w Kijowie…

Obecnie oglądam Walię-Ukrainę w barze w Kijowie. Nieco spokojniejsze doświadczenie niż do tej pory, ale w tym kraju dzieją się inne rzeczy. Poza tym nie ma dużo pracy z ustami docelowymi. pic.twitter.com/xN5LeYc2a7

– Dan Sabbagh (@dansabbagh) 5 czerwca 2022

Bramka! Walia 1-0 Ukraina (Yarmolenko UG, 34)

James ponownie wygrywa z rzutu wolnego. Bale ustawia strzał z 25 jardów, strzela w poprzek bramki z lewej strony i piłka trafia do jego bramki przez Ukraina Kapitan Jarmołenko.

To się dzieje.
Dzieje się tak w… Zdjęcie: Matthew Childs/Action Images/Reuters
Bramka
Widzimy? Zdjęcie: Rebecca Nden/Reuters

32 minuty: Jaremczuk po raz pierwszy zagrywa piękne podanie na torze Cygankowa, ale Hennessy rzuca się, aby wyeliminować niebezpieczeństwo kosztem zakrętu.

Mikolenko podszedł do księgi po tym, jak położył rękę na Jamesie, aby powstrzymać Walijczyka. Istnieją pewne twierdzenia dotyczące łokcia, ale byłby to absurdalny opis.

30 minut: Jarmołenko amortyzuje piłkę w polu karnym, po czym wrzuca dośrodkowanie na pole za sześć jardów zewnętrzną stroną buta, tylko po to, by zobaczyć pustą główkę Ampadu.

Kilka sekund później Zinchenko strzela z 25 jardów, ale Hennessy jest z tyłu. Ukraina Tutaj sprawy nasilają się.

28 minut: Bell nie wniósł jeszcze zbyt wiele na imprezę. Ostatnio nie grał dużo w piłkę nożną i to widać. Jest jednak człowiekiem na wielką okazję.

26 minut: Buchan wymachuje wokół pola karnego swojej drużyny. Czy będzie mógł kontynuować?

Zinchenko uderza Ampadu w brzuch i potrzebuje kilku sekund, aby odzyskać spokój.

Georgi Bushchan przygląda się tutaj kłopotliwej sytuacji.
Georgi Bushchan przygląda się tutaj kłopotliwej sytuacji. Zdjęcie: Paul Ellis/AFP/Getty Images

24 minuty: Ramsey posyła niezłe dośrodkowanie z prawej strony, ale jest tuż nad głową Jamesa i Moore nie jest w stanie dotrzeć do celu wystarczająco szybko, by wrócić do domu. zostawić dla Ukraina.

22 minuty: Bale oddaje swój pierwszy strzał na bramkę; Zdobył nokaut od Moore’a, a następnie trafił głośną, ponurą kulę z około 35 jardów. Przypuszczam, że po prostu przyciąga jego wzrok.

panika w Walia Móc. Cross dociera do Karavaeva, ale pudłuje w pierwszej próbie, a druga połowa zostaje zablokowana, po czym trafia w ramiona Hennessy’ego.

Gareth Bale wykonuje interesujący strzał na bramkę.
Gareth Bale wykonuje interesujący strzał na bramkę. Zdjęcie: Matthew Childs/Action Images/Reuters

READ  Blackhawks nie będą nosić koszulek Pride podczas Team Pride Night Sunday: Źródła