28 marca, 2024

Uwagi: Cypress rewolucja w drugim okresie jest powodem wydań |  Aktualności Buffalo Sabres

Uwagi: Cypress rewolucja w drugim okresie jest powodem wydań | Aktualności Buffalo Sabres

Buffalo Sabres byli wściekli podczas pierwszej sobotniej przerwy i zdecydowanie dostali remis.

Na dołku 2-0 po kiepskim otwarciu 20 minut, Cypress wrócił z czterema bramkami w dominującej drugiej połowie. Nadal trzymali Philadelphia Flyers 4:3 w KeyBank Center po drugie zwycięstwo w ostatnich trzech meczach.

Buffalo (28-38-11) strzelił mocne bramki Kyle’a Okposo i Taja Thompsona oraz równe bramki Rasmusa Dahlina i Vinny’ego Hinostrosy w kadrze, aby wyrównać najwyższy poziom sezonu w jednym okresie. Wyeliminowali Filadelfię, 18-3, i pozostawili lód owacją na stojąco od 11046 kibiców.

Cypress także strzelili w pierwszej połowie cztery gole w wygranym 6-3 z Flyers tutaj 22 stycznia. Ostatni raz w tym samym sezonie miał dwa występy po co najmniej cztery gole przeciwko jednej drużynie w sezonie 2009-10 przeciwko Karolinie. .

The Flyers przegrali dziewięć z ostatnich 11 meczów w drugiej połowie, gdy Buffalo pokonał ich 18:3, pokazując swoje brodawki głównie przez skakanie dwóch bramek w pierwszych czterech minutach.

Ludzie czytali też…

Rasmus Dahlin wystrzelił po zablokowaniu mocnego kopnięcia w deski od Travisa Konechnego i otrzymaniu odwetowego rzutu karnego. Alex Toch i obrońca Philly Travis Sanheim zostali przybici do nieoczekiwanej rezydencji. Ćwierkanie było na całym lodzie, a Kyle Okposo został pogrzebany w kolanie przez uderzenie Taghi Thompsona i nie mógł dokończyć okresu.

To nie my, nie byłem szczęśliwy, powiedział Okposo. „Zarumieniłem się w środku i byłem naprawdę podekscytowany. A jeśli nie zrobiłem tego strzału, straciłem trochę kulek po pierwszym, ale wspaniale było zobaczyć, jak wszyscy trzymają się razem i nie używają tej negatywnej energii. „

To było krótkie przesłanie trenera Dona Granato: bądźcie czujni. Graj lepiej.

„Pod koniec pierwszego okresu byliśmy emocjonalni i sfrustrowani” – przyznał Dahlin. „Więc Don dużo mówił o tym, że musimy wrócić i nie być emocjonalnym. Wykorzystaliśmy nasze emocje na naszą korzyść i to właśnie zrobiliśmy”.

READ  2022 NCAA Basketball Tournament Game: UNC vs. Kansas ustawione na tytuł krajowy na zakończenie March Madness

Okposo otworzył wynik dla Sabres, trafiając do domu z paszą Peyton Krebs w swoim 20. sezonie w 3:17. Dahlin zdobył numer 11 po podaniu Jeffa Skinnera na lodzie o 8:27, aby zremisować mecz. Konechny pokonał Craiga Andersona wysoko pod poprzeczką łatwym golem 14:27, ale Buffalo prowadził. Vinny Hinostrosa strzelił dobicie o 15:36, a Thompson zmiażdżył 34. dom o 17:58, aby przełamać remis.

Okposo świętował swoje 34. urodziny strzelając 20 bramek po raz pierwszy od 2015-16 dla New York Islanders. Miał tylko 11 połączonych w ciągu ostatnich dwóch sezonów.

„To zdecydowanie świetna liczba”, powiedział Okposo. „To mój pierwszy raz w Buffalo, kiedy to robię”. „To był fajny rok, gdy obserwowałem, jak ta grupa się rozwija i czuję, że w niej współpracuję. I czuję, że jestem tego częścią. Gram za darmo i wykorzystuję umiejętności, które mnie tu przywiodły i wykorzystałem całą swoją karierę.I tak, tak, na pewno ładne piórko w kapeluszu.

„Jest ogromny”, powiedział Dahlin. „Jest szefem. Wrócił”. „Prawie nie mógł się ruszać, więc to był dla niego wielki mecz. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo szczęśliwi. Jest dla nas wzorem do naśladowania”.

Granato powiedział, że mówił krótko, cofnął się i obserwował, jak jego zespół idzie do pracy.

„Przejęli wspólnie, byli bardzo odpowiedzialni indywidualnie” – powiedział Granato. „Mieliśmy facetów nawet trochę siedzieli na ławce, ale jakoś zrobisz to jak twój brat. Idziesz do niego, a potem na następnej zmianie oni tam są i są w rzeczywistości pięć razy lepsi niż byli na ostatniej zmianie. Ponieważ popychają się nawzajem we właściwy sposób. I to jest zabawne.

Oto kilka innych uwag na temat gry:

Rookie Owen Power nadal imponuje Buffalo Balloon. W swoim trzecim meczu strzelił równe w 22. minucie i 59 sekundach czasu na lodzie, z czego 4:18 z rzutu karnego i czas spędzony na końcu gry, gdy Flyers trwało 6 przy 5. Nie oddał strzałów na gola, ponieważ dobrze zakwalifikował się od Thompsona na szansę w trzecim inningu.

READ  Stan Utah zmuszony do przeniesienia hoteli podczas turnieju NCAA po „rasistowskich przestępstwach z nienawiści” | Turniej NCAA

„Nie mogę wspomnieć Owena bez (Henry’ego) Jukiharjo, nie wspominając Dahlena, bez (Matthiasa) Samuelsona” – powiedział Granato. „… Jesteśmy w punkcie naszego sezonu, w którym chłopaki tworzą razem jako zespół i bardzo dobrze się wspierają. Tak więc, aby włączyć utalentowanego gracza, takiego jak Owen, jest tam dużo wsparcia. To mnie relaksuje postawić go w tych wszystkich sytuacjach”.

Granato poszedł ze zmodyfikowanymi liniami frontu, które ujawnił na treningu w piątek, i było wiele zmarnowanych chwil z krążkiem w pierwszym okresie, zanim grupy znalazły drogę w drugim. Skinner i Thompson pozostali razem, a w pierwszym rzędzie dołączył do nich Victor Olofsson. Casey Mittelstadt był centrum Krebsa i Tosha, Dylan Cousins ​​był między Okposu i Rasmus Asplund, a Zymjus Jergensons był z Andersem Björkiem i Hinostrosą.

• The Sabres pokonali Flyers cztery razy z rzędu, po raz pierwszy od czasu, gdy wygrali pięć razy z rzędu od 10 października 2001 do października. 22, 2002. Mają pierwsze sześć punktów z rzędu w meczu z Philly (4-0-2), odkąd przegrali 5-0-1 7 grudnia 1989 – 24 marca 1991.

• Anderson obronił 18 rzutów karnych i poprawił się do 16-12-2 w sezonie i wygrał swój 307. mecz. Jest za emerytowanym bramkarzem Bostonu Touką Rusk, zajmując 33 miejsce na liście wszech czasów.

• Były obrońca Sabres, Rasmus Restolainen (górna część ciała), był jednym z kilku kluczowych pilotów, którzy przegapili mecz z powodu kontuzji.

• Największy doping w pierwszej tercji był łatwy. To było wtedy, gdy rozgrywający Billa Josh Allen został umieszczony na Jumbotronie, a fani zaśpiewali „Shout”.

Po meczu drużyny udały się do Philly i spotkają się ponownie o 17:00 w niedzielę w Wells Fargo Center.