2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ukochany aktor Batmana Kevin Conroy umiera w wieku 66 lat po walce z rakiem

Aktor Batmana Kevin Conroy zmarł w wieku 66 lat po „krótkiej walce z rakiem”, potwierdzili w piątek jego przedstawiciele. Słynie z tego, że w stolicy użyczał głosu słynnemu superbohaterowi Batman: serial animowany i Gry wideo Arkham.

Po rozpoczęciu kariery na scenie (grając Hamleta w 1984 r.) i występowaniu w programach telewizyjnych, takich jak Dynastia i Inny świat oraz Wiwaty, Conroy został obsadzony w roli definiującej karierę jako Batman, serial animowany rozpoczynający się w 1992 roku.

„Ciepłe serce Kevina, radosny, głęboki śmiech i czysta miłość do życia będą ze mną na zawsze” – powiedział w oświadczeniu Andrea Romano, reżyser, który grał Conroya.

Zagrał także superbohatera w kontynuacji DC Batman Beyond, Justice League i Justice League Unlimited, a także kilka filmów animowanych, takich jak niesamowita Maska Phantasm. Nakręcił na żywo wersję tej postaci w 2019 roku w Arrowverse Kryzys na Nieskończonych Ziemiach Wydarzenie crossover.

Na początku tego roku Conroy napisał: głęboko osobista historia dla Antologia komedii DC Pride 2022 O tym, jak pojawienie się geja pomogło mu znaleźć głos jako Bruce Wayne.

Aktor Mark Hamill, który grał Jokera w serialu animowanym z lat 90. i Arkham Games, chwalił Conroya jako „genialnego aktora”.

„Od pokoleń Batman był najlepszy” – powiedział w oświadczeniu. „To był jeden z tych doskonałych scenariuszy, w których dostali dokładnie odpowiedniego faceta do właściwej części, a świat był dla niego lepszy”. „dla niego Rytmy, dokładność, tony i przekaz Wszystko to pomogło mi również określić moje wyniki. Był idealnym partnerem – to było pełne kreatywne doświadczenie. Nie mógłbym tego zrobić bez niego. To zawsze będzie mój Batman”.

Conroy był również stałym członkiem konwentu, gorąco witając fanów. Diane Pershing, która grała Poison Ivy w serialu animowanym, Zauważono w poście na Facebooku Będzie mu bardzo brakowało nie tylko obsady serialu, ale także legionu fanów na całym świecie.

READ  Klaus Teuber, twórca gry backgammon Catan, zmarł w wieku 70 lat

Paul Dini, jeden z producentów serialu animowanego, oddał hołd zmarłemu aktorowi z Oficjalne zdjęcie na Twitterze Dla Batmana z widokiem na panoramę Gotham City.

„Kevin świecił wszędzie wokół siebie” – powiedział Denny w oświadczeniu. „Czy w budce rejestracyjnej daje z siebie wszystko, czy… Karmienie pierwszych ratowników podczas 11 wrześniaLub upewnienie się, że każdy fan, na którego czekałeś, miał chwilę z Batmanem. Bohater w każdym tego słowa znaczeniu. Niezastąpiony. wieczny.”