22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ujawniono prototypową mapę Super Mario World

Dziesięciolecia po premierze gry fani mogli zdobyć prototypową mapę Super Mario World.

Być może pamiętasz grę Nintendo „gigaleak”, która została nakręcona w latach 2018-2020. Ujawniono wiele informacji o wcześniej wydanych grach, w tym prototypy, kod źródłowy i wiele więcej.

Stąd pochodzi prototypowa mapa Super Mario World. Kiedy został pierwotnie zauważony w wycieku Nintendo, uszkodzona grafika uniemożliwiła nam zobaczenie, jak naprawdę wyglądał układ. Jednak haker i badacz codfish1002 był w stanie naprawić problemy z Map-B, co daje nam wgląd w mapę utworzoną w 1989 roku. Użytkownik Twittera, MrTalida, przekazał obraz.

Oto spojrzenie:

Formularz mapy świata Super Mario

Pamiętaj, że powyższy obraz to tylko plik układu graficznego. Ponieważ nie są w to zaangażowane żadne dane poziomu, nie jest to coś, w co można grać.

Pomimo tego, że w tym momencie jest dość stary, przez lata udostępniono wiele wiadomości o Super Mario World. Poza tym, czego nauczyliśmy się z „gigaleak”, prototyp tłumaczenia został udostępniony kilka miesięcy temu – mamy więcej na ten temat Tutaj.

Super Mario World został pierwotnie wydany w 1990 roku w Japonii, a rok później w Ameryce Północnej. Jeśli masz subskrypcję Nintendo Switch Online, możesz teraz grać na swojej obecnej konsoli Nintendo.

źródło

READ  Halo Infinite: 343 Industries mówi, że rozumiemy, że społeczeństwo jest po prostu niecierpliwe