18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Udinese 0-2 Chelsea, Friendly Part 2: Reakcja po meczu

Udinese 0-2 Chelsea, Friendly Part 2: Reakcja po meczu

Zaledwie dwanaście godzin po ostatnim gwizdku ostatniej nocy Chelsea i Udinese wracają na drugą część elektrycznego pogalo na Stadio Friuli. To samo miejsce, różni gracze (w większości), ten sam wynik.

Premiera Chelsea zajęła dziś trochę więcej czasu niż wczoraj, ale była to super ofensywna drużyna z Tuchel i nie musieliśmy długo czekać na okazje, aby zacząć płynąć. Niestety, klasyczny problem Chelsea, polegający na tym, że nie zdołaliśmy wykończyć naszych szans, również był w toku, i nawet gdy zdobyliśmy bramkę, bramkarz albo świetnie obronił (inny niż wczoraj, ale niesamowity) albo Udinese. Linia jest jak głowa Ethana Ampadu z rogu.

Młody Armando Bruga sam nie wykorzystał trzech świetnych okazji, ale ostatecznie nasza presja, jakość i przewaga sprawiły, że byliśmy ważni w dogrywce w pierwszej połowie, kiedy Ruben Loftus-Cheek wykończył najlepsze podanie Kovacica. .

Druga połowa była prawie taka sama, w szczególności Loftus-Cheek zaczął coś robić. Chciał wygrać karnego, żeby było wygodniej (konwersja Ziyecha) i nie miał tyle szczęścia, ponieważ nie zebrał kolejnych dwóch lub trzech podań przed oczyszczeniem drogi.

Mamy nadzieję, że wkrótce opublikujemy kilka najważniejszych informacji. Relacji wyraźnie brakowało.

Ze spokojem.

  • Pełna rotacja z zeszłego wieczoru: Kepa w bramce, Ampadu-Chaluba maszerujący z tyłu, Gallagher i Kovacic jako bardzo ofensywny pomocnik, otoczeni przez Chilwella i Loftus-Cheeka, oraz Boga z przodu, otoczeni przez Pulisica i Ziyecha.
  • Zwolnienie do połowy Hudsona-Odoi za Bruja. Gniazdo CHO z przodu.
  • Like-for-like (pod względem lokowania) 67 min subskrypcji, Kenedy dla Chilwell, Emerson dla Sarr, Bettinelli dla Kepa
  • Subskrybenci w 77 minut: Gilmore Gallagher. Vale dla RLC, CHO przechodzi na prawą obronę
  • Następny: Everton Wyjazd w sobotę, 6 sierpnia w otwarciu sezonu!
  • KTBFFH