2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Troy Vincent nie wyklucza przełożenia meczu Patriots Bills

Troy Vincent nie wyklucza przełożenia meczu Patriots Bills

Obrazy Getty’ego

NFL wciąż nie zdecydowało, czy i kiedy mecz 17. tygodnia pomiędzy Bills i Bengals zostanie wznowiony. Przed ligą pojawia się kolejny potencjalny dylemat.

Podczas telekonferencji w środę po południu ws Dewastacja Hamlina W tej sytuacji wiceprezes wykonawczy NFL ds. Operacji piłkarskich, Troy Vincent, nie wykluczył możliwości przełożenia meczu 18. tygodnia pomiędzy Patriotami i Bills, jeśli zawodnicy i trenerzy Bills nie będą gotowi, aby ruszyć do przodu.

„Nie rozmawialiśmy o tym” – powiedział Vincent, odnosząc się do możliwości przełożenia meczu Buffalo. „To naprawdę ważne, abyśmy trzymali puls trenera i zawodników i nie wyprzedzali tego. I pozwolimy Seanowi [McDermott] I jego zespół, jego personel i jego zawodnicy, którzy są tutaj najważniejsi, aby poprowadzić to, jeśli mamy podjąć tę decyzję wspólnie z klubem.

Z jednej strony bardzo trudno byłoby sobie wyobrazić, że Bills nie zagrają w 18. tygodniu, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że nigdy nie zakończą gry w 17. tygodniu. Z drugiej strony nie można oczekiwać, że zawodnicy i trenerzy Bills kontynuować, jeśli nie są gotowi do gry.

Naprawdę, kto by się ich spodziewał? Byli tak zszokowani, że może się to nie zagoić, że mogli się odpowiednio pozbierać i ponownie grać w piłkę nożną po zaledwie sześciu dniach. Jeśli potrafią właściwie i bezpiecznie przetwarzać swoje uczucia i funkcjonowanie, to świetnie. Jeśli nie mogą, jest to decyzja, którą ktoś będzie musiał podjąć we właściwym czasie.

Czas jest nadal kluczowym słowem. Jak powiedział Steve Miller, czas ciągle się ślizga, ślizga, wymyka w przyszłość. W pewnym momencie czas podejmuje decyzje za ciebie.

READ  Trener Patriots Bill Belichick bardzo dobrze wypowiada się o QB Mac Jonesie