30 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trener Brooks Koepka rozdziera media i nazywa Tigera „lepszym facetem, który zebrał wszystkie pieniądze z góry” – GolfWRX

Drugie miejsce w Masters nie było przypadkiem.

Pomimo wygranej w czterech głównych turniejach, Brooks Koepka zmierzył się z Johnem Rahmem w ostatniej dwójce w Augusta w zeszłym miesiącu.

Sprawy nie potoczyły się zgodnie z planem dla 33-letniego byłego numer jeden na świecie, a jego los został przesądzony, gdy nocne prowadzenie zamieniło się w deficyt. Trzy bogey w pierwszej dziewiątce, kolejne trzy w drodze do domu oznaczały czterostrzałową porażkę w ostatniej rundzie z ówczesnym numerem jeden na świecie. Koepka wyglądał na sfrustrowanego nie tylko powolną grą Patricka Cantlaya, ale także własną grą.

Miesiąc to jednak długi czas w golfie, a Koepka pozostawił wspomnienie tego mini-rozstania z dużym opóźnieniem dominującym występem w Oak Hill, wracając dwoma cięciami do mistrza Masters 2022, Scotty’ego Schefflera i partnera Victora Hovlanda.

Jego ostatnie trzy rundy 66/66/67 byłyby lepsze, gdyby nie wybicie kilku dołków w weekend, ale raczej nie będzie narzekał, ponieważ dołącza do zaledwie 19 innych golfistów jako pięciokrotny główny zwycięzca.

Koepce zależy na sile psychicznej — wystarczy zapytać jego trenera.

powiedział legendarny trener golfa Pete Cowan Stróż Jego misją jest zdobywanie wielu tytułów teraz, gdy jest w formie i znów wierzy w siebie.

„On wygra znacznie więcej” – powiedział Kwan. „Zdecydowanie myślę, że pójdzie na kolejne cztery Najwyraźniej chce wielkiego szlema. Zobacz, ile razy kończył na drugim miejscu lub po prostu spudłował. Myślałem, że był niesamowitym graczem w latach 2018-2019 i staje się coraz silniejszy.

Jeśli dobije do dziewięciu, Brooks znajdzie się obok Bena Hogana i Gary’ego Playera.

Kwan odrzuca wszelkie złe nastawienie ze strony Koepki, mówiąc, że kontuzja mocno go dotknęła po szczytowych sezonach 2018 i 2019.

„Myślałem, że może wrócić, ponieważ zawsze czuł się komfortowo w niekomfortowych sytuacjach” – wyjaśnił Kwan. „Wygląda na to, że zamierza cię teraz pokonać, kiedy schodzi na dół.

READ  Darmowa agencja NBA 2022: podsumowanie pierwszego dnia

„Nie boi się pracować, to na pewno, i nie mógł pracować, kiedy został ranny”.

Wielu uważa, że ​​Koepka przeniósł się do LIV Golf po prostu dlatego, że nie widział dnia, w którym mógłby być tak dobry, jak kiedyś, ale teraz, gdy osiągnął najlepszy dotychczasowy rekord ze wszystkich graczy w 2023 roku, wydaje się pewny, że zrobi Ryder Cup we wrześniu.

Niezależnie od tego, czy dostał się tam dzięki automatycznej selekcji, czy przez wybór kapitana Zacka Johnsona, Cowan uważa, że ​​on i Dustin Johnson przybiją Marco Simona.

„Uwielbiał grać w Ryder Cup” – powiedział Quinn. „Wiem, że Brooks i Dustin Johnson chcieliby zagrać. Rozmawiałem z nimi o tym.” Ostrzeżenie „Nie sądzę, żeby Jay chciał grać” wydaje się w tej chwili niewiele znaczyć, ponieważ świat golfa generalnie ignoruje politykę, aby świętować powrót jednego z najlepszych graczy do formy.

Koepka jest świadomy historii bycia pierwszym golfistą, który wygrał turniej główny, ale mówi:

„Tak, to wielka rzecz, ale jednocześnie rywalizuję tutaj jako osoba indywidualna w mistrzostwach PGA”.

Kwan zdawał się nie mieć wątpliwości, że jego uczeń to ma. Kiedy spacerowali i rozmawiali po boisku i zakładali opaski w niedzielę, Koepka „narzekał na swój zły swing”. W odpowiedzi Kwan zapewnił: „Twoje 70% będzie nadal wygrywać”.

To nie była cała słodycz i aerograf.

„Posadziłem go po tym, jak zobaczyłem, jak gra wszystkie cztery rundy w St Jude Classic 2017” – powiedział 72-letni mieszkaniec Yorkshire.

„Rozmawiałem z nim naprawdę i powiedziałem mu:„ Z takim nastawieniem nic nie zyskujesz. Masz talent, ale twoje nastawienie jest okropne. Musisz mieć nastawienie mistrza, jeśli chcesz zostać mistrzem. '”

Po pierwszym dużym zwycięstwie Koepki, wygranej czterema strzałami nad Erin Hills w US Open 2017, dał swojemu zawodnikowi pamiątkową flagę z autografem.

READ  Joan Howard: Trener Michigan rzuca cios pod koniec szkolnego meczu koszykówki

Flaga głosi: „Dziękujemy za słowa”. Nie mogłem tego zrobić bez ciebie. On może mi to odebrać. On nie chce faceta na „tak” ani głaskania jego ego”.

Więcej z 19 dołka

Twoja reakcja?

  • 7
  • prawny4
  • niesamowity1
  • bardzo śmieszne
  • IDHT
  • BRZDĘKNIĘCIE
  • OB
  • cholewka