18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tour de France Femmes: Czwarty etap do Bar-sur-Aube – transmisja na żywo! | Tour de France

Najważniejsze wydarzenia

50 km do przejechania: Z powrotem na łagodniejszych drogach, przed kolejnym dużym podjazdem, na Cote de val des Clos, główna przewaga grupowa w żółtej koszulce ustawionej w peletonie ustabilizowała się około 1:05. Ta trzyosobowa grupa to teraz dwie osoby, od Asensio i Demai po tym, jak Demi została pokonana.

Côte de Celles-sur-Ource punkty

56 km do przejechania: Demi traci swoje miejsce na rzecz innych jeźdźców, a Coralie Demai prowadzi i jako pierwsza trafia na szczyt z Asensio na ogonie, kiedy wjechali na pierwszy etap żwiru. Jest zakurzony i wytrzymały. Wyzwaniem jest zachowanie równowagi między ostrożnością a agresywnością.

Przepaść między liderami a peletonem zgodnie z oczekiwaniami spada do nieco ponad minuty. Toczą się tam wszelkiego rodzaju walki, gdy Vollering ściga się na czele stawki. Na uwagę zasługuje również Cassia niviadoma.

59 km do przejechania: Czołowa grupa Asencio, Demay i Demay dołączają do kolarzy, aby rozpocząć pierwszy podjazd ze spadkiem przewagi do około 1:50, gdy droga zwęża się i peleton zaczyna spadać; Wyścig zaczyna wyglądać na trudniejszy. I spójrz na zewnątrz lub Elisa Longo Borghini, która dobrze ustawiła się w czołówce peletonu

Valerie Demme bierze swój pierwszy środkowy wyścig

64 kilometry do przejechania: Demi, jako część oderwanego trio, które ustawia się na zbliżającej się krętej, szutrowej sekcji, zdobywa pełne punkty w wyścigu przed Asencio. To trzy wcięcie ma przerwę około 2:20 peletonu. Voss zdobył tam dziewięć przydatnych punktów.

Oto pełne szczegóły:

1. Demi 25 punktów
2. Asensio 20 punktów
3. Demi 17 punktów
4. Bicze 15 punktów
5. Confalonieri 13 punktów
6. Kopecky 11 punktów
7. Georgie 10 punktów
8. Voss 9 punktów
9. Swinkel 8 punktów
10. Paladyn 7 punktów
11. Kurivar 6 punktów
12- Amaliotyczny 5 punktów
13. Balsamo 4 punkty
14. Fulling 3 punkty
15. Van Dyck 2 punkty

73 km do przejechania: Ten trzyosobowy split ma teraz ponad dwie minuty w peletonie, ale wciąż jest zdecydowanie za wcześnie. W tej chwili w peletonie przebywają kobiety, ponieważ Voss po jej prawej stronie otoczyła przód z kolegami z drużyny Jumbo-Visma.

82 kilometry do przejechania: Tym razem bardziej trwała przerwa Coralie Demai, Laury Asensio i Valerie Demme i ruszyła z przewagą 1:12. Voss miał za nimi krótką wspólną próbę ucieczki, ale został poważnie naznaczony, gdy się pogorszyli. Jesteśmy około 11 km od naszego pierwszego wyścigu med i 20 km od naszego pierwszego odcinka szutrowego – przygotuj się na bałagan.

89 km do przejechania: Fortin nadal prowadzi w kierunku Vendeuvre-sur-Barse, ale peleton traci tylko 12-15 sekund.

Niektóre dyskusje radiowe: Alan Amos napisał: „Jeśli chodzi o relacje z Eurosportu, czy nie chodzi tylko o to, że ASO wysyła tylko od połowy wyścigu i nie ma nic wspólnego z Eurosportem, który po prostu kiepsko radzi sobie z komunikacją? Inne kanały, takie jak Według doniesień France 2 na tej stronie znajduje się w takiej samej sytuacji ”.

Tymczasem Paul Griffin po prostu chce, aby wszystko było irytujące: „Bądź wdzięczny, że Eurosport w ogóle nie pokazuje kolarstwa. ćwierć rundy Finalista Urugwaj Open Mita Badminton z Montevideo, lub gorzej, jedna z tych grup snowboardzistów, którzy trafili na ścieżkę dźwiękową, która wygląda na to, że mógłby zagrać motyw Benny Hill na Kazuo.Do góry: nikt Na kontynencie europejskim ma lepsze zrozumienie taktyki meta badmintona, niż zakładam tam rękawicę.

95 km do przejechania: Kiedy już wyjaśnię tę listę, napastnicy zostają złapani, zanim Francuz Valentin Fortin z Cofidis w pojedynkę przejmie prowadzenie, około 15 sekund do przodu.

Valentin Fortin wychodzi na szczyt.
Valentin Fortin wychodzi na szczyt. Zdjęcie: Tim de Waele / Getty Images

Ta cała wczesna separacja: balsam. Magirus, Rosser, Lownett, Henderson, Marcus; Georgi, Cromwell Koch, Bogard, Manley, Lach, Gasparini, Alzine, Corivar, Kant, Schoenberger, Vandenbulk, Breedwald, Burgstrom, Allen, Leith, Puigsmann. Żaden z czołowych pretendentów do GC nie poszedł z nimi

104 km do przejechania: Pierwsza fala akcji to krótkie rozstanie z trzema kolarzami – Martiną Alzini (Cofidis), Thalita de Jong (Live Racing Extra) i Martą Lach – ale peleton dogonił ich kilka kilometrów dalej. Przed bardziej znaczącym wyjściem z 23-osobowej grupy jeźdźców otworzyli przerwę około 10-15 sekund.

118 km do przejechania: Na razie nic istotnego do opisania – osiem kilometrów i żadnych przerw; peleton wciąż dość. Tymczasem Eurosport obecnie robi to nieco szalone, kontynuując wyolbrzymianie wczorajszych wydarzeń, zamiast popisywać się dzisiaj wczesnymi wydarzeniami na żywo. Chociaż daje nam to szansę na cieszenie się emocjonalnie szczęśliwym wywiadem Ludwig po jej wczorajszym zwycięstwie na scenie.

trochę szczegółów Na szeroko dyskutowanych dziś odcinkach szutrowych – pierwszy wita kolarzy na 68,1 kilometrze, drugi na 77,4 kilometra, potem na 89 kilometrze i czwarty na 106 kilometrach. Wyścigi trwają.

Trochę dobrych wieści: Wszyscy 131 uczestników z wczoraj jest gotowych do powrotu dzisiaj. Nie było wypłat

Jest znośnie ciepło 25 stopni do atrakcyjnego centrum Troyes, gdy zawodnicy rozpoczynają swoją drogę – przejadą przez Troyes paradę o długości 6,9 km, aby zachęcić nas do dalszej jazdy. Tylko 126,8 km…

Marianne Voss przygotowuje się do opuszczenia Troyes i rozpoczęcia czwartego etapu.
Marianne Voss przygotowuje się do opuszczenia Troyes i rozpoczęcia czwartego etapu. Zdjęcie: Dario Bellingeri/Getty Images

Jak stoją:

Przypomnienie o rankingu GC po 3 etapie

1 Marianne Voss (Jumbo Visma) 08h 30′ 36′

2 Silvia Persico (Valcar- Travel & Service) + 00 h 00 ’16’

3 Katarzyna Niewiadoma (Kanion / Sram Racing) + 00 h 00 ’16’

4 Elisa Longo Borghini (Trek-Segafredo) + 00:00 21”

5 Ashley Mullman Paseo (SD Worx) + 00 godz. 00 ’51’

6 Margherita Victo Garcia Canelas (Drużyna ADQ ZEA) + 00 godz. 00 ’55’

7 Demi Fullering (SD Worx) + 00 godz. 00 ’57’

8 Juliette Lapus (Drużyna DSM) + 00 godz. 01 ’05’

9 Anime Van Floten (Drużyna kobiet Movistar) + 00h 01min 14inch

10 Cecily Ludwig (FDJ Suez Futuroscope) + 00 godz. 01 ’48’

Czytanie przed wyścigiem:

Oto wczorajszy raport naszego gościa z Épernay, Jeremy’ego Whittle’a:

Preambuła

wszyscy po południui witamy na tym, co może być kluczowym etapem, a na pewno będzie to trudny etap Tour de France. Jak dotąd był to bardzo przekonujący wyścig i chociaż nie zdziwi nas znalezienie Marianne Voss w żółtej koszulce, musiała na to naprawdę ciężko pracować i została wczoraj rewelacyjnie naprawiona przez Cecily Otrop Ludwig, duńską zawodniczkę, która znakomicie odzyskana z drugiej fazy programu horroru.

Ludwig powinien nadawać się również do etapu tego dnia, wymagającego etapu, składającego się z sekcji szutrowych i pięciu ocenianych podjazdów, zanim na końcu zjedzie szybko krętymi ulicami Bar-sur-Aube. Oczekuje się, że Voss utrzyma swoją ogólną przewagę, ale Cassia Niviadoma z Canyon-SRAM, która jest trzecia w klasyfikacji generalnej, oraz zwycięzca Paris-Roubaix Elisa Longo Borghini również mogą być w miksie.

Kolarze wystartują około 12:00 GMT/1pm CET. bądźcie czujni

Mapa etapu 4
Mapa czwartego etapu. Zdjęcie: TdF

READ  NBA Draft 2022: Paulo Banchero został nazwany pierwszym wyborem w klasyfikacji generalnej przez Orlando Magic