8 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tar – Główny Inżynier Budownictwa Centralnego Portu Lotniczego Kommunikasijny – Inauguruje polskie biuro

Warszawa, Polska–()–16 stycznia firma Dar Al-Handasa Consultants – Dar – otworzyła swoje nowe polskie biuro przy Alejach Jerozolimskich 142 B 02-305, Warszawa. Zmiana nastąpiła po tym, jak firma rozpoczęła prace projektowe jako główny inżynier budownictwa lądowego na nowym polskim lotnisku Centralny Port Komunikacyjny (CPK).

W ceremonii inauguracji wzięli udział Dalal Sher, prezes i dyrektor generalny Dar, Danny Aoun, regionalny dyrektor operacyjny oraz panel czołowych dyrektorów i specjalistów branżowych firmy. Gośćmi honorowymi uroczystości byli CPK Mikołaj Wild, dyrektor ds. lotnictwa w CPK, LOT, przedstawiciel polskich narodowych linii lotniczych, JE Reina Charbel, ambasador Libanu w Polsce oraz starsi partnerzy, urzędnicy i subkonsultanci. W polskim przemyśle lotniczym.

Dalal Sher, prezes i dyrektor generalny Dar, powiedział: „Będąc jednym z wiodących na świecie konsultantów ds. projektowania samolotów, z naszym doświadczeniem na lotniskach na całym świecie, zainspirowała nas jasna wizja i ambicje nowego lotniska. Tym większym zaszczytem było przyznanie naszej firmie tytułu Mistrza Budownictwa. Jesteśmy tu dzisiaj, aby spełnić wszystkie nasze obietnice i nie tylko, wykorzystując naszą doskonałość techniczną i umiejętności doradcze, aby pomóc w stworzeniu bardziej zrównoważonego, przyszłościowego i odpornego lotniska, które wzmocni połączenia w Europie i pozycjonuje Polskę jako hub na kontynencie. ”

Dyrektor regionalny Danny Aoun podkreślił długoterminowe zaangażowanie Dara w Polsce, dodając: „Zdecydowaliśmy się na powołanie zespołu lokalnych ekspertów, którzy będą mogli wykorzystać rozległą wiedzę i globalne referencje naszej firmy do wspierania projektów w Polsce i Europie, które będą miały jeszcze większy wpływ i wartość dla społeczności w całym kraju”.

O Darie:

Dar jest jedną z wiodących na świecie firm konsultingowych świadczących usługi w zakresie projektowania, planowania, inżynierii i zarządzania projektami dla wielu sektorów rynku, w tym budynków i miast, transportu i infrastruktury cywilnej, wody i środowiska. Jest także członkiem-założycielem Dar Group, wielokrotnie nagradzanej globalnej grupy projektowej, inżynieryjnej i konsultingowej o wpływie i globalnym zasięgu. W 2022 roku Grupa Dar zajęła 1. miejsceŚw 10 międzynarodowych firm projektowych na rynku lotniskCz Ogólnie rzecz biorąc, 3 wśród międzynarodowych firm projektowychr & D w budynkach i 6Cz W transporcie (Engineering News Record).

www.dar.com

*Źródło: AETOSWire

READ  EuroBasket: Polska top Gdańsk, Słowenia; Francja nad Włochami