8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Takeoff z Atlanta Rap Trio Migos został nakręcony w wieku 28 lat w Houston

Takeoff z Atlanta Rap Trio Migos został nakręcony w wieku 28 lat w Houston

w Wywiad z New York Times Przed wydaniem albumu Takeoff porównał ten moment do Wigilii. – Po prostu wiesz, że to, o co prosiłeś, będzie pod choinką – powiedział, a jego często smutne oczy zabłysły. „Nasz czas jest teraz.”

Od tamtej pory Migos wydał dwie serie „Culture” i single, w tym „MotorSport”, „I Get the Bag” i „Walk It Talk It”, a także z Drake’iem. Solowy album Takeoff, The Last Rocket, ukazał się w 2018 roku, debiutując na czwartym miejscu na liście Billboard 200. W zeszłym miesiącu Takeoff i Quavo – bez trzeciego członka Migos, Offset – wydali album „Only Built for Infinity Links”, który trafił do numer 7.

Takeoff, którego prawdziwe nazwisko to Kirsnick Khari Ball, urodził się 18 czerwca 1994 roku i dorastał w Lawrenceville w stanie Georgia. Powiedział magazynowi muzycznemu The Fader: W wywiadzie w 2013 r., i znalazł swoich kolegów ze swojej grupy w pobliżu domu: Tikova i Quavo, swojego wuja, wychowywał go matka Quavo, Edna, fryzjerka. W piosenkach Migos często krzyczy „Mama!”.

Tykoff był pierwszą grupą, która mocno natknęła się na rap, podczas gdy inni grali w piłkę nożną, a Tykov został zalany muzyką, którą odkrył online i kupił na pchlim targu, zwłaszcza raperzy z południa, tacy jak Gucci Mane, T.I., Lil Wayne i jego wczesna grupa The Hot Boys, który zapewnił plan późniejszego sukcesu Migosa.

Jako duet początkowo nazywany Polo Club, Takeoff i Quavo zaczęli grać muzykę jako nastolatek na lokalnym lodowisku i wydali mixtape, gdy Takeoff był jeszcze w gimnazjum. Offset zaczął spędzać czas w domu Edny i uważał Tykova i Quavo za swoich kuzynów. Wspólnie postanowili stworzyć mapę dźwiękową – toczące się kaskady wersetów, powtarzające się frazy ekstazy, tło paplaniny – która była chwytliwa i charakterystyczna.

READ  Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami w piątek 5 sierpnia 2022 r.

Trio poznało lokalnych prezesów Pierre’a Thomasa (znanego jako P) i Kevina Lee (Coach K), którzy założyli firmę, Kontrola jakościo trio w 2013 roku. Już teraz Migos był pod opieką lokalnego rapera i łowcy talentów Gucci Mane, który słyszał o wczesnym utworze grupy „Bando” i podpisał z nimi kontrakt gotówkowy.