8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Takeoff Shot, zabity w Houston, Quavo nie zastrzelony w listopadzie 2022 r.

Aktualizacja: Zespół Quavo wyciągnął rękę i powiedział, że nie został postrzelony. Niestety tryb rozruchu został potwierdzony.

Takeoff Shot, zabity w Houston, Quavo nie został zastrzelony w Halloween, ponieważ obaj odwiedzali przyjaciół i kolegów na święta. Raper Tykov stracił życie po postrzeleniu w wypadku. Quavo miał szczęście, że przeżył całą gehennę, ponieważ jego rany postrzałowe nie zagrażały życiu..

Z podanych nam wstępnych informacji Quavo kojarzył się z kilkoma swoimi przyjaciółmi z północnej części Houston, w większej Piątej Dzielnicy. Kilka godzin później duet i ich przyjaciele z miasta udali się do południowego Houston na prywatne spotkanie z okazji urodzin Gusa Prince’a, syna pana J.

Jednak po opuszczeniu imprezy doszło do kłótni, w wyniku której Takeoff stracił życie. Z początkowych tweetów i informacji zebranych poniżej możesz spojrzeć na niektóre historie o tym, co się tam działo.

Nie jesteśmy śledczymi i nie będziemy tworzyć żadnych teorii na temat tego, co się stało. Jest to misja, którą podejmuje Departament Policji w Houston, oprócz obejrzenia nagrań z monitoringu dokładnie tego, co się wydarzyło. Zaglądaj tu przez cały dzień, ponieważ ten post będzie aktualizowany komentarzami uczestników wydarzenia.