29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szczegóły dotyczące kontraktu Justina Turnera z Red Sox

Red Sox rozwiązali kontrakt z weteranem Justina Turnera popołudnie. Raporty wstępne W sprawie umowy, która została uzgodniona w grudniu, była trochę płynna.

John Heyman z New York Post przedstawił szczegóły dzisiejszego popołudnia (na Twitterze). Oficjalnie jest to dwuletnia gwarancja o wartości 21,7 miliona dolarów, której średnia roczna wartość wynosi 10,85 miliona dolarów. Umowa zawiera również zachęty w wysokości do 1 miliona dolarów, które mogą wzrosnąć, jeśli osiągnie 560 występów na płytach. Jak wcześniej informowaliśmy, Turner będzie miał możliwość rezygnacji po kampanii w 2023 roku.

Klient Vayner Sports zarobi w tym roku 8,3 miliona dolarów. Pod koniec sezonu będzie musiał zdecydować się na opcję gracza za 13,4 miliona dolarów lub zakup za 6,7 ​​miliona dolarów, aby powrócić do wolnej agencji. To ogromne przejęcie oznacza, że ​​Turner zbierze 15 milionów dolarów za jeden sezon, jeśli tak zdecyduje, i będzie musiał wydać tylko ponad 6,7 miliona dolarów na otwartym rynku, aby wyjść finansowo. Dopasowanie lub przekroczenie passy 0,278/0,350/0,438, którą osiągnął przez 532 występy na tablicy podczas ostatniego sezonu z Dodgersami, powinno pozwolić mu dość łatwo pokonać tę liczbę.

Dwukrotny All-Star spędził dziewięć sezonów w południowej Kalifornii po kilku pierwszych latach gry w Orioles i Mets. Nabierający do Twittera Dzisiejszego wieczoru, aby podziękować organizacji Dodgers i jej fanom za oficjalne zapisanie się z Bostonem.

Z Rafał Devers I Tristona Casasa Przypisany do człowieka w strefie narożnej, wygląda na to, że Turner spędzi przyzwoitą ilość czasu jako wyznaczony pałkarz w 2023 roku. Zastąpi JD Martinezaktóry przypadkowo wylądował w Los Angeles na rocznej umowie wolnego agenta.

READ  Jaki byłby skutek obniżenia ratingu, gdyby Red Sox handlowali wewnętrznie Xanderem Bogaertsem?