18 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Strzelanie pod koniec meczu Boston Celtics-Milwaukee Bucks 6 wysyła fanów do zatłoczonej Deer District, która ucieka ulicami

Strzelanie pod koniec meczu Boston Celtics-Milwaukee Bucks 6 wysyła fanów do zatłoczonej Deer District, która ucieka ulicami

Milwaukee – Trzy osoby zginęły w pobliżu Deer District poza Fiserv Forum pod koniec piątkowego meczu szóstego pomiędzy Milwaukee Bucks i Boston Celtics, co spowodowało, że fani uciekli z ulic.

Straż Pożarna w Milwaukee poinformowała, że ​​mężczyzna i kobieta zostali zabrani do szpitala w piątek wieczorem, podczas gdy trzecia osoba prowadziła tam samochód. Wszyscy trzej mieli obrażenia nie zagrażające życiu.

Policja poinformowała, że ​​29-letni mężczyzna jest w areszcie.

„Incydent miał miejsce poza Deer District”, powiedział Barry Bohm, dyrektor ds. komunikacji Milwaukee Bucks w oświadczeniu dla ESPN. „Wszystkie pytania kierujemy do Departamentu Policji Milwaukee”.

Fani Bucksa zaczęli gromadzić się w Deer District podczas marszu drużyny na mistrzostwa NBA w zeszłym sezonie. Piątek był pierwszą okazją dla kibiców, aby nawiązać do tradycji, z szansą na zgarnięcie półfinałowej serii Konferencji Wschodniej przeciwko Celtics oraz w ciepły dzień po długiej zimie. Zespół umieścił nawet wykrywacze metalu wokół barów i wejścia na scenę poza areną.

Ale strzelanina miała miejsce poza tym obwodem, mniej więcej przecznicę od Forum Fiserv.

Bucks ogłosili przed meczem, że Deer District oficjalnie zgromadziło 11 000 osób ustawionych na ich przedmeczową imprezę przed meczem.

Świadkowie przed stadionem powiedzieli, że usłyszeli strzały, zanim pozostała niewiele ponad minuta w ostatniej ćwiartce zwycięstwa Bostonu 108:95, co doprowadziło wielu widzów do szaleństwa, biegając w kilku różnych kierunkach.

Duża obecność policji pozostała poza areną kilka godzin po zakończeniu meczu, a policja zarejestrowała kilka skrzyżowań w pobliżu. Śledztwo jest w toku.

W raporcie wykorzystano informacje z Associated Press.

READ  „Rosnąca wiara” pozostawi odważnych