
Getty Images na IMDb (angielski)
Steven Yeun wypowiada się na temat swojego odejścia z Marvela „Thunderbolts”.
Podczas świętowania otwarcia pop-up store Louis Vuitton w zachodnim Hollywood w środowy wieczór Yeun rozmawiał z: różnorodnyMark Malkin opowiedział o swoim odejściu z „Thunderbolts”, podając zeszłoroczny strajk SAG-AFTRA jako jeden z powodów swojej decyzji o wycofaniu się z nadchodzącego filmu o antybohaterach.
„Myślę, że upływ czasu i zmiany sytuacji wytrąciły mnie z tego stanu” – wyjaśniła Yoon. „Ale Jake [Schreier]Wiem, że wykona niesamowitą pracę.
„Chcę zrobić film Marvela” – dodał.
O zaangażowaniu Yeuna w film „Pioruny” po raz pierwszy donoszono w lutym, choć Marvel oficjalnie nie potwierdził jego obsady. Reżyser „Papierowych miast” Jake Schreier reżyseruje film, a twórca „Beef” Lee Sung Jin pisze scenariusz na podstawie pierwszej wersji roboczej autorstwa scenarzysty „Czarnej Wdowy” Erica Pearsona.
Produkcja „Thunderbolts” tymczasowo wstrzymała produkcję w maju z powodu strajku WGA, a zdjęcia jeszcze się nie rozpoczęły po zakończeniu podwójnych strajków w Hollywood.
„Potrzebało wielu wersji roboczych e-maili, aby mieć pewność, że szczerze wyraziłam, jak bardzo mi przykro, że muszę się wycofać” – powiedziała Yoon.
Zapytany, nad jakim filmem Marvela chciałby w przyszłości pracować, Yeun odpowiedział: „Myślę, że jest za wcześnie, aby to powiedzieć. Prawdopodobnie zdenerwowałem wiele osób, które odeszły, więc powiem po prostu: Dziękuję, że mnie zaprosiłeś .”
„Mam kilka pomysłów” – zażartowała Yoon. „Ale słyszałem, że jeśli to tam umieścisz, nigdy tego nie dostaniesz, więc będę trzymał to blisko piersi”.
„Irytująco skromny fan sieci. Pisarz. Alkoholowy geek. Namiętny odkrywca. Rozwiązujący złe problemy. Nieuleczalny ekspert od zombie”.