8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Stawką są nasze prawa, nasze wolności i nasza przyszłość”.

„Stawką są nasze prawa, nasze wolności i nasza przyszłość”.

Billie Eilish zachęca swoich fanów do głosowania w wyborach śródokresowych. (Zdjęcie: Reuters/Mario Anzoni)

Billie Eilish Nie może się doczekać huśtawki głosów przed wyborami śródokresowymi w przyszły wtorek.

W piątek 20-letnia piosenkarka opublikowała wideo zachęcające swoich fanów do stawienia się w wyborach. I chociaż Eilish nie udzieliła żadnych konkretnych poparcia kandydatowi, pochodząca z Kalifornii mieszkanka Kalifornii jasno określiła swoje stanowisko w ważnych kwestiach, takich jak prawo do aborcji.

„Chcę pokazać, dlaczego głosowałem w tym roku i jak ważne jest, abyście również zagłosowali” – powiedział fanom piosenkarz „Bad Guy”. „Patrzę na to, co jest w głosowaniu i o co toczy się gra, i to mnie przeraża.

„Stawką są nasze prawa, wolności i nasza przyszłość, a jeśli się nie pojawimy, jest duża szansa, że ​​zobaczymy krajowy zakaz aborcji, bez wyjątków” – kontynuowała. „Chcą również odebrać wolność zawierania małżeństw z tymi, których kochamy, ograniczyć prawa głosu i uchwalać prawa, które zagrażają postępowi, który należy osiągnąć w zakresie zmian klimatycznych. Jedynym sposobem, aby mieć pewność co do przyszłości, jest jej sami, dlatego powinniśmy głosować do 8 listopada lub wcześniej.”

Eilish dołączyła jej zdjęcie z rodziną – w tym jej bratem Fineasz i jego dziewczyna Claudia Soliwski – jak rozdają karty do głosowania. „To było takie proste” – skomentował na swojej stronie na Instagramie Finneas, który wraz ze swoją siostrą zdobył Oscara za najlepszą oryginalną piosenkę na początku tego roku.

Eilish odrzuciła swój głos wraz z bratem Phineasem, jego dziewczyną Claudią Soliowski i ich rodzicami Patrickiem O'Neill.  Connell i Maggie Bird.  (Zdjęcie: Historie z Finneas/Instagram)

Eilish odrzuciła swój głos wraz z bratem Phineasem, dziewczyną Claudią Soliwski oraz ich rodzicami, Patrickiem O’Connellem i Maggie Bird. (Zdjęcie: Historie z Finneas/Instagram)

Eilish poprosiła swoich zwolenników, aby wymyślili swoje plany głosowania i podpisali motywującą notatkę: „Pokażmy im, jak wygląda nasza siła” – powiedziała.

Przesłanie gwiazdy popu pojawiło się nieco ponad rok temu Krytykuj teksańskie przepisy dotyczące aborcji Podczas występu na Austin City Limits Music Festival w październiku ubiegłego roku.

READ  Viola Davis mówi, że „krytycy nie służą żadnemu celowi” | Viola Davis

„Kiedy wprowadzili to prawo w życie, prawie nie chciałam występować w serialu, ponieważ chciałam ukarać to miłe miejsce za to, że do tego doszło” – powiedziała publiczności. „Ale potem przypomniałem sobie, że jesteście przeklętymi ofiarami i zasługujecie na wszystko na świecie”.

Eilish wyzywająco uniosła środkowy palec i krzyknęła: „Moje ciało, mój cholerny wybór!” Podczas pokazu skrytykowała również negacjonistów zmian klimatycznych.

„Jeśli myślisz, że globalne ocieplenie istnieje, jesteś wielkim przegranym” – powiedział zwycięzca Grammy.