3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Star Wars: Knights of the Old Republic II nie może zostać ukończony podczas przełączania z powodu błędu, który przerywa grę

Star Wars: Knights of the Old Republic II nie może zostać ukończony podczas przełączania z powodu błędu, który przerywa grę

W Star Wars: Knights of the Old Republic II: Sith Lords na Nintendo Switch pojawił się błąd, który uniemożliwia graczom postęp i ukończenie fabuły.

Deweloper Aspyr przyznał dziś na Twitterze, że rozumie, że obecnie nie ma sposobu na ukończenie gry, ale przeprosił za niedogodności i zauważył, że jego zespół „pracuje nad dostarczeniem łatki tak szybko, jak to możliwe”.

opublikuj aspyr Notatka na jego stronie wsparcia pod koniec zeszłego tygodnia Powiedział, że studio otrzymało raporty od graczy o „awarii gry po scenie katastrofy Bazyliszka po wylądowaniu na Onderonie”.

Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, pierwotnie opracowane przez Obsidian Entertainment i wydane przez LucasArts na Xbox w 2004 i PC w 2005, zostało wydane na Switchu na początku tego miesiąca.

Aspyr pracuje obecnie również nad remake’iem pierwszego Star Wars: Knights of the Old Republic, który pojawi się na PlayStation 5 jako konsola ekskluzywna w momencie premiery wraz z wersją na PC, a inne konsole mogą zostać ujawnione w późniejszym terminie.

Locke jest redaktorem gier w biurze IGN w Sydney. Możesz z nim porozmawiać na Twitterze Umieść tweeta.

READ  Bez Nfts, ale to ciekawe