17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Skarga na Billa Murraya, głównego skauta, który zaprzestał kręcenia filmu „Być człowiekiem”

Skarga na Billa Murraya, głównego skauta, który zaprzestał kręcenia filmu „Być człowiekiem”

Według osoby pracującej przy produkcji skarga na „niewłaściwe zachowanie” aktora Billa Murraya skłoniła Searchlight Pictures do zawieszenia produkcji „Being Mortal”, napisanej i wyreżyserowanej przez Aziza Ansariego.

Searchlight wysłał w środę wiadomość do obsady i załogi, w której stwierdził, że zawieszenie było spowodowane skargą, ale podało kilka dodatkowych szczegółów.

„Pod koniec zeszłego tygodnia dowiedzieliśmy się o skardze i natychmiast ją rozpatrzyliśmy” – czytamy w liście otrzymanym przez The New York Times. „Po zapoznaniu się z warunkami zdecydowano, że produkcja nie może być kontynuowana w tym czasie”.

W liście nie było żadnych informacji o charakterze skargi ani o tym, kto był w nią zaangażowany, ale osoba pracująca przy produkcji, która wypowiadała się pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ szczegóły sprawy są utajnione, stwierdziła, że ​​film został zamknięty. za to, co Murray opisał tylko jako „nieodpowiednie zachowanie”.

Osoba ta powiedziała, że ​​epizod, który doprowadził do skargi, miał miejsce w piątek i spowodował zamknięcie tego dnia. Produkcja spędziła poniedziałki, wtorki i środy na śledztwie, które ustaliło, że w tej chwili nie można wznowić prac nad filmem.

Komentarz zgłoszony w czwartek przez Limit. Disney, firma będąca właścicielem Searchlight, i prawnik reprezentujący Murraya nie odpowiedzieli od razu na prośbę o komentarz w czwartek wieczorem.

Znany ze swojego prostego, na wpół sztywnego stylu, Murray dołączył do „Saturday Night Live” w 1977 roku, a następnie wystąpił w komediach, takich jak „Kadyshak” i „Ghostbusters”. Na stałe zagościł w kinie niezależnym, występując w kilku filmach Wesa Andersona oraz w „Zagubionym w tłumaczeniu” Sofii Coppoli.

Po drodze stał się rodzajem zmarszczki Kulturowy kamień probierczy, z jego wizerunkiem namalowanym na drukach artystycznych, koszulkach i świecach modlitewnych oraz wytatuowanym jako tatuaże na ramionach i nogach fanów. Pojawiał się także w nieoczekiwanych momentach z życia: czytając poezję robotnikom budowlanym, dołączając do meczu piłki nożnej na Roosevelt Island, a nawet wysadzić zdjęcia Zdjęcie zaręczynowe pary z Karoliny Południowej.

READ  Podsumowanie i opinie dotyczące WWE SmackDown (25.02.2022): Bezpieczeństwo znaku poślizgu

Powszechnie mówiono, że podczas kręcenia filmu „Aniołki Charliego” z 2000 roku Murray starł się z aktorką Lucy Liu, która Powiedział Los Angeles Times Że zaczął „rzucać na nią obelgi”, dodając, że „niektóre języki są nie do przyjęcia i nie do przyjęcia”.

Murray jest głównym producentem Searchlight, w skład którego wchodzą także Seth Rogen i Keke Palmer. Opiera się na „Being Human: Medicine and What Matters in the End”, książce non-fiction napisanej przez Atul Gawande Zawiera relacje z jego doświadczeń jako lekarza oraz badanie tego, jak lekarze i pacjenci radzą sobie ze śmiertelną chorobą.

Ansari gra i reżyseruje film. Produkuje go również z Youree Henley.

Produkcja filmu rozpoczęła się w Los Angeles pod koniec marca i miała trwać 30 dni. Osoba zaznajomiona z produkcją powiedziała, że ​​nie jest jasne, czy Murray pozostanie w filmie, czy zostanie zastąpiony.

„Jesteśmy naprawdę wdzięczni wszystkim za wszystko, co włożyliście w ten projekt” – czytamy w wiadomości wysłanej przez Searchlight. „Proszę wiedzieć, że w nadchodzących dniach pracujemy z Azizem i Yuri, aby zobaczyć, czy uda nam się kontynuować na czas”.