30 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sezon 4 „Genius” skupia się na Martinie Luther King Jr. i Malcolmie X

Sezon 4 „Genius” skupia się na Martinie Luther King Jr. i Malcolmie X

Kolejna partia NatGeo geniusz Seria będzie się opierać na dwóch tematach: Dr Martin Luther King, Jr. i Malcolm X, mogą w ten sposób otrzymać tytuł Geniusz: MLK / X.

Zgodnie z oficjalnym opisem „Sezon 4 będzie badać lata formacji, przełomowe osiągnięcia, sprzeczne filozofie i kluczowe relacje osobiste Martina Luthera Kinga, Jr. i Malcolma X”. Podczas gdy King naciskał na równość rasową poprzez pokojowe protesty, Malcolm X zdecydowanie opowiadał się za upodmiotowieniem Czarnych, tożsamością i samostanowieniem. Z ich uroczymi żonami, Coretta Scott King i Betty Shabazz, po swojej stronie, King i Malcolm X stali się synonimem ery praw obywatelskich i walki o sprawiedliwość rasową i ekonomiczną. Chociaż spotkali się tylko raz i często kwestionowali swoje opinie, żadne z nich nie odniosłoby sukcesu bez drugiego.

Dołącza do serii jako producenci wykonawczy Reggie Rock Bythwood (Chwal się, oddano strzałyi Jenna Prince-BethwoodStrzały, miłość i koszykówka), podczas gdy Raphael Jackson Jr. i Damion Macedon (Wybrzeże Moskitów, MocBędą zwycięzcami z Jeffem Stetsonem.Strzały, powstrzymywanie) Pisanie pilota.

Nowy sezon będzie miał premierę w Disney+, podobnie jak wszystkie kolejne programy.

Czy jesteś gotowy na najnowsze wiadomości? będziemy…

* Młodość i zamieszanie Podsłuchiwał Alison Lanier (Czerwone dęby), aby wcielić się w rolę Summer Newmana, wcześniej granego przez Huntera Kinga. Lanier zadebiutuje pod koniec maja.

* Anupam Kher (Nowy AmsterdamDołącz do pilota komediowego ABC zięćgra przyszłego teścia postaci Chrisa Sullivana, naszej siostrzanej witryny Limit raporty.

* Data zostanie wyświetlona po raz pierwszy Prezydencja USA z Billem Clintonem Sześciodcinkowy cykl „Odkrywanie historii amerykańskiej prezydencji i walka o bardziej doskonałą Unię” – poniedziałek, 30 maja o godz. 10:30/9:30. Prezydent Clinton jest gospodarzem i pełni funkcję Parlamentu Europejskiego.

* Cytat z serwisu Netflix autorstwa Ali Novaka Moje życie z Walterem Boyz Nicky Rodriguez rzucił (na moim bloku) jako Jackie Howard, kobieta z Manhattanu po tym, jak jej rodzice zginęli w wypadku, którą powitała w Kolorado przyjaciółka jej matki, dr Catherine Walter. garniturSarah Rafferty zagra Katherine, a inne statystki castingowe to Mark Blucas jako mąż Catherine, George, Ashby Gentry jako Alex, Noah Lalonde, Conor Stanhope jako bratni bliźniacy Cole i Danny, Johnny Link jako Will, Zoe Soul jako Haley i Cory Fogelmanis jako Nathan . i Jaylan Evans jako Skyler.

READ  Jon Snow Sequel „Gra o tron” w produkcji w HBO — The Hollywood Reporter

* Paramount + ujawnił zwiastun dla Wyzwanie: Wszystkie Gwiazdy Premiera 3 sezonu w środę, 11 maja z kolejnymi odcinkami:

*Netflix wypuścił zwiastun dla Kto zabił Sarę?Trzeci i ostatni sezon, premiera w środę, 18 maja:

Które pozycje TVLine Cię dzisiaj interesują?