1 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Seahawks wypuszcza RB Chrisa Carsona z nieudanym fizycznym spotkaniem

Seahawks wypuszcza RB Chrisa Carsona z nieudanym fizycznym spotkaniem

W 2017 roku, kiedy runda 7 miała się kończyć, Carroll nie był pewien, czy Carson skończy w Seattle, ale był zachwycony, kiedy to się stało.

„Trzymałem się Chrisa Carsona” – powiedział Carroll po tym werbunku. „…Naprawdę lubię tego faceta, ponieważ jest fizyczny i twardy w sposobie, w jaki biegał. Niewiele o nim słyszeliście, nie biegał zbyt często piłką, ale kiedy to zrobił, świetnie wyraził swój styl i stylu, do którego naprawdę dążymy. Zakochałam się w jego sile i agresywności.

Ta twardość i agresywność przeniosły się na poziom NFL, co doprowadziło do tego, że Carson wygrał początkową pracę jako debiutant, ale doznał kontuzji kończącej sezon w czterech meczach sezonu.

Carson wyleczył się z tej kontuzji na wielką skalę w 2018 roku, pokonując 1151 jardów i dziewięć przyłożeń, co czyni go pierwszym kolarzem z Seattle na dystansie 1000 jardów od czasu Marshawna Lyncha cztery lata temu. W 2019 roku Carson stał się szóstym graczem w historii drużyny, który zdobył kolejne sezony o 1000 jardów, kiedy pobiegł na 1230 jardów i siedem przyłożeń. Większe wykroczenie w 2020 roku ograniczyło Carsona do 681 jardów, ale średnio miał 4,8 jarda na prowadzenie i zdobył łącznie dziewięć przyłożeń, co odpowiada jego wysokiej karierze.

Były linebacker Seahawks, KJ Wright, opisał Carsona jako „gościa, który naprawdę definiuje styl tego zespołu. Odkąd Marshawn odszedł, miło jest mieć znowu kogoś w tym stylu, który może biegać między wślizgami, łapać piłkę z tyłu, rozumieć trzy i trzy krótkie, i trzymaj te silniki w ruchu. Jest piłkarzem… Kiedy gość jeździ na DBach, robi na tobie wrażenie. Uwielbiam się z nim bawić, jest kolegą z drużyny, po prostu przychodzi do pracy, kładzie głowę w dół i biegnie 1000 jardów Tylko „.