2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Saturday Night Live” idzie w ciemno w strajku pisarzy – różnorodność

„Saturday Night Live” idzie w ciemno w strajku pisarzy – różnorodność

Na kolejny oryginalny „Live, from New York!” będziecie musieli trochę poczekać!

„Saturday Night Live” nie będzie produkować żadnych nowych odcinków w nadchodzącym okresie z powodu strajku scenarzystów ogłoszonego przez WGA. Według NBC, następny zaplanowany odcinek programu, zaplanowany na sobotni wieczór i prowadzony przez byłego członka obsady Pete’a Davidsona z gościem muzycznym Lil Uzi Vert, nie zostanie wyemitowany. Przy takiej przerwie jest bardzo prawdopodobne, że fani nie będą mieli żadnych nowych odcinków „SNL” w 48. sezonie. Spektakl zwykle trwa w okresie letnim po miesiącu maju.

„SNL będzie nadawać do odwołania, począwszy od soboty, 6 maja” – powiedziała NBC.

Sezon był przejściem do długo emitowanego serialu, który w zeszłym roku pożegnał się z dużą częścią swojej dawnej obsady. Odejścia Aidy Bryant, Pete Davidson, Kate McKinnon i Kyle Mooney zostały ujawnione pod koniec 47. sezonu serialu, a później w tym roku ujawniono, że Alex Moffat, Chris Reid, Melissa Villasenor i główny gracz Arystoteles Athari odszedłby. oświadczenie. Cecily Strong, weteranka wojenna, odeszła w grudniu.

Tej jesieni „SNL” wprowadziło kilku nowych graczy, w tym Marcello Hernandeza, Molly Kearney, Michaela Longfellowa i Devona Walkera.

Podczas skróconego sezonu „SNL” w dużej mierze polegał na członkach obsady, takich jak Ego Nwodim, który przedstawił nową, przełomową postać, Lisę z Temecula; Chloe Fineman, której wrażenia poszerzyły jej profil; Heidi Gardner, która często tworzy nowe głosy dla każdej postaci, którą gra; i Buen Yang, którego niecodzienne, ale zadziorne postacie z „Weekendowej aktualizacji” wyróżniają się. Serial nadal opiera się na Kenanie Thompsonie, który był w połowie dwudziestego roku w obsadzie. Dobrze zapowiadające się trio komediowe „Please Don’t Destroy”, składające się z Bena Marshalla, Johna Higginsa i Martina Herlihy, odnotowało wzrost w serialu, a niektóre z ich skeczy zaczęły pojawiać się w „First 40 Minutes” SNL. „

READ  Miguel Saposhnik z Domu Smoka odchodzi jako uczestnik programu