28 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung Galaxy S24 może uzyskać lepszą wydajność zoomu aparatu

Podczas gdy wciąż czekamy na plik Galaxy S23 oficjalniePlotki o flagowym smartfonie Samsunga z 2024 roku już zaczęły krążyć. Jak zawsze możemy oczekiwać, że Samsung poprawi wydajność aparatu w swoich telefonach z wyższej półki, i to samo dotyczy Samsunga Galaktyka S24.

Telefony Samsung oferują już najlepszą w branży wydajność zoomu w aparacie Galaxy S23 Ultra będąc aktualnym mistrzem. Według Tipster Ice UniverseGalaxy S24 Ultra ma podobno mieć lepszy sensor teleobiektywu i ulepszony mechanizm zoomu. Jednak nie ma jasności co do tego, czym właściwie jest nowe rozwiązanie zoomu.

LG Innotek Niedawno zaprezentował nowy teleobiektyw Mechanizm zapewnia ciągły zakres powiększeń od 4x do 9x. Oznacza to, że możesz rejestrować ostre obrazy na wszystkich poziomach powiększenia, zaczynając od 4x, a kończąc na 9x, podobnie jak w dedykowanych aparatach cyfrowych lub lustrzankach cyfrowych. jeśli SAMSUNG Taki aparat może przynieść zoom Galaxy S24 UltraTo może być niewiarygodne.

Tipster uważa, że ​​główny aparat Galaxy S24 Ultra może być taki sam jak jego poprzednik lub tylko nieznacznie poprawić wydajność. Jakich nowych funkcji można się spodziewać w Galaxy S24? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Ai Kizuna: Dotknij, aby wygrać! Premiera 22 lutego 2023 r. na PS5 i PS VR2; 27 kwietnia na PS4, PS VR, Switch i PC