22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Russell Westbrook obwinia Magic za porażkę Clippers

Ohm YoungmisukPisarz personelu ESPN4 minuty na przeczytanie

Franz Wagner łapie 3 w ostatniej minucie dla Magic

Franz Wagner łapie 3 w ostatniej minucie dla Magic

Los Angeles- Russell Westbrook obwinił serię czterech zwycięstw Los Angeles Clippers, która została przerwana w starciu z Orlando Magic i już chciał się odkupić w Portland w niedzielę.

Po tym, jak Clippers stracili 39 punktów w czwartej kwarcie i zszokowali Magic u siebie 113-108, Westbrook wskazał palcem na siebie, mimo że Clippers (37-34) grali bez Kawhi Leonarda (leczącego kontuzję prawego kolana).

„Szczerze mówiąc, to moja wina” – powiedział Westbrook. „Mogłem być lepszy. Zacząłem dobrze. Ale dopiero w drugiej połowie było źle. I muszę wykonać lepszą robotę, pomagając chłopakom w drugiej połowie i czwartej kwarcie. Więc nikt nic nie zrobił. Ale szczerze , to na mnie”.

Ponieważ Leonard opuścił tylko jeden mecz z rzędu, zgodnie z wieloletnim planem zespołu ze swoją supergwiazdą, Westbrook rozegrał 37 minut i zakończył z 14 punktami, 9 asystami, 5 zbiórkami i przechwytem.

Ale miał sześć strat, a Magic Guard Markell Fultz zdobył 28 punktów, a także 6 zbiórek, 4 asysty i 4 przechwyty. Fultz oddał wszystkie cztery strzały w czwartej rundzie i zdobył 12 punktów w finale 4:36.

Clippers nie byli w stanie zatrzymać Fultza ani Wendella Cartera Jr., którzy również zdobyli 12 punktów w czwartej kwarcie. Carter Jr. zdobył 27 punktów, 12 zbiórek i 3 przechwyty, a także trafił cztery trójki, pomagając Orlando (29-42) odrobić ośmiopunktową stratę przed ostatnią kwartą.

„Nie skończyliśmy z manewrami” – powiedział Paul George, który zdobył 30 punktów. „Wendell Carter strzelił naprawdę dobrze, ale w przypadku niektórych z nich po prostu nie dokończyliśmy manewrów i nie potraktowaliśmy jego strzału poważnie”.

George powiedział, że nie martwi się, że Westbrook zostanie postrzelony. Westbrook strzelił łącznie 5 na 14 i spudłował wszystkie próby za trzy punkty w sobotę. W ostatnich siedmiu meczach Westbrook strzelał tylko 4 na 22 zza łuku.

„Jest zawodowcem” — powiedział George o Westbrooku, który nie trafił w trzy rzuty wolne w czwartej kwarcie. „To weteran. Gracz z listy 75. Poradzi sobie. Wie, że pozostanie pewny siebie, wie, że mu ufamy i będziemy go wspierać, że pozostanie w ataku. Nigdy nie martw się o Rossa ” strzał. Wiem tylko, co wnosi i jaką ma wartość dla zespołu. To jest większe niż cokolwiek innego.

„Robi wiele innych rzeczy, na których mi nie zależy. Gra twardo i jest facetem, z którym chcę mieć do czynienia”.

Westbrook już nie mógł się doczekać walki z Blazers i Damianem Lillardem, zanim Clippers udali się na lotnisko, by polecieć do Portland.

„Nie mogę się doczekać jutrzejszej gry po tym, jak to zrobię [today]— powiedział Westbrook.

Reguła ma nadzieję na stworzenie większej liczby szans na trzy punkty dla Clippers, którzy spudłowali 16 z 22 prób zza łuku.

„To więcej niż ja” – powiedział Westbrook. „Moim zadaniem jest przebicie się i sprawienie, by faceci otworzyli strzały, aby otworzyli 3s. Nie wykonałem wystarczająco dobrej roboty. Jasne, jutro będę w tym lepszy”.

READ  Louisville zakończyło najgorszy sezon w historii programu przegraną 80-62 z Boston College