26 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

GTA V

Rozgrywka online w GTA 6 przecieka w ponad 90 wczesnych materiałach

  • Domniemane pierwsze nagranie kolejnej gry Grand Theft Auto zostało ujawnione online, z ponad 90 filmami pokazującymi jej silnik, rozgrywkę i inne wczesne etapy rozwoju.
  • Historyczny przeciek daje wgląd w rozwój GTA 6, potwierdzając wcześniejsze doniesienia o pierwszej kobiecej bohaterce serii i Vice City.

Kolejny wpis w serii Grand Theft Auto jest wciąż owiany tajemnicą i co za tym kryje Potwierdzenie od Rockstar GamesO projekcie nie wiemy prawie nic. Tytuł, nieformalnie znany jako GTA 6, będzie pierwszą dużą grą od 2013 roku GTA V, bijąc dotychczas rekord 170 milionów sprzedaży.

Być może zobaczymy pierwszy wyciek GTA 6, w którym w sieci pojawi się historyczny zbiór mediów, zawierający wiele godzin nagrań z przedpremierowej wersji. Ponad 90 filmów teraz Uogólnienie Z projektu, jak wspomniałem wcześniej gry komputerowePrezentacja silnika, planowanych ustawień i wczesnych iteracji rozgrywki.