16 kwietnia, 2024

Roundup: Oriskany powstrzymuje Polskę w kobiecym koszu;  Siatkówka Whitesboro pokonuje Oneidę

Roundup: Oriskany powstrzymuje Polskę w kobiecym koszu; Siatkówka Whitesboro pokonuje Oneidę

Drużyna koszykówki dziewcząt z Oriskany w czwartej kwarcie prowadziła 10 meczów z wizytą w Polsce, a następnie wygrała 51-50 w konferencji Mid-State Conference w poniedziałek. Zwycięstwo zremisowało po jednym meczu w serii i było drugą porażką Polski w 14 meczach w tym sezonie.

Jordan Coleman prowadził Oriskany z 20 punktami i dołożył sześć zbiórek. Lanny Roberts i Kailyn Fabio zdobyli po sześć punktów i mieli po pięć zbiórek. Megan Wright miała pięć punktów i osiem zbiórek.

Dla Polski Logan Cunningham miał 23 punkty i 10 tablic, co dało double-double. Sydney Tabor dodał dziewięć punktów i osiem zbiórek. Madison Haver miała osiem punktów i osiem tablic.

Oriskany (9-6) zmierzy się z Hamiltonem w meczu ligowym w czwartek o 19:00.

Polska (12-2) zagra mecz poza ligą na Camden w czwartek o 18:30.

Siatkówka Whitesboro pokonuje Oneidę

Drużyna siatkówki dziewcząt Whitesboro wygrała wszystkie trzy sety w akcji Tri-Valley League w Oneida w poniedziałek.

Zespół Warriors wygrał mecz z wynikiem 25-11, 25-16, 25-23.

Kylie Decker z Whitesboro miał 11 zabójstw, 12 kopnięć i cztery asy dla Whitesboro. Eva Kwanbusch miała dziewięć zabójstw i dwa wykopania. Riley Collis miał osiem zabójstw, cztery kopnięcia i cztery asy. Tessa Nash miała 28 asyst, cztery asy i dwa kopnięcia.

W przypadku Oneidy Saige Meehan miał 11 zabójstw. Ella McKay miała 12 asyst, trzy zabójstwa i cztery kopnięcia.

Thomas R. w meczu ligowym poniedziałek o godz. Whitesboro (10-2) jest gospodarzem Proctor High School.

Oneida (6-8) gości Camden w poniedziałek w TVL o 18:30.