7 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Round Up: Recenzje dla Ghoul Tactics: Reborn

Round Up: Recenzje dla Ghoul Tactics: Reborn

Zdjęcie: Square Enix

To był już bardzo ekscytujący miesiąc w świecie gier wideo, a jeśli Sonic i Pokémon nie były już wystarczające, Square Enix również zostało wydane dzisiaj. Taktyka ghula: Odrodzenieoparty na klasycznej serii o tej samej nazwie.

Mamy już kilka pozytywnych wczesnych wrażeń, a teraz mamy kilka recenzji obejmujących wszystkie wersje gry. Nasza recenzja Nintendo Life pojawi się również w niedalekiej przyszłości. Więc bądźcie na to przygotowani!

Siostrzana strona popchnij pudełkoktóry skupia się na wszystkim, co związane z PlayStation, przyznał grze osiem na dziesięć gwiazdek:

„Gatunek strategiczny RPG zawdzięcza w dużej mierze serii Tactics Ogre, która jest pełna pomniejszych tytułów, które próbują odtworzyć nawet ułamek zwycięskiej formuły. Doświadczenie, które leży u podstaw Tactics Ogre: Reborn, znakomicie przetrwało próbę czasu a dzięki zestawowi sprytnych modów i ulepszeń jakości życia, które Entered, prawdopodobnie pozostanie na szczycie grupy przez wiele lat.

Kolejny z naszych przyjaciół VG247 Powiedział, że ta nowa wersja jest „lepsza”, dając jej 5/5:

„W świecie, w którym Square Enix upadł ze swoimi remasterami (przykłady obejmują słabe Final Fantasy Pixel Remasters i Kingdom Hearts na Switchu), Tactics Ogre: Reborn przynosi coś wyjątkowego – zmianę warty, że tak powiem, co wróży wyjątkowo dobrze do końca pracy wydawcy. Klasyczne RPG”.

reaktor mako Gra dała grze 9,5 na 10 gwiazdek, co również podkreśla, jak dobrze system czuje się na niektórych innych platformach mobilnych (jesteśmy pewni, że później dobrze przełoży się to na Switcha):

„Tactics Ogre: Reborn na PC to podstawa dla fanów Tactics RPG z głęboką rozgrywką, mnóstwem personalizacji, super ścieżką dźwiękową i niesamowitym wyglądem na Steam Deck. Przywrócenie Tactics Ogre z powrotem zajęło Square Enix dużo czasu , i cieszę się, bo mamy świetną kopię”.

Nasi koledzy z Eurogamer Nazwał go „Wspaniałym Renesansem” i pochwalił najnowsze wydanie:

„Nawet jeśli nie grasz w tę wersję, jest to gra, w którą zdecydowanie powinieneś zagrać”.

i ludzie w RPG Tak jak zostało to z nim wzięte – przyznanie tytułu 9,5/10:

Taktyka ghula: Odrodzenie Odniósł tak wielki sukces w swoich celach, aby zaktualizować dobrze znaną starą grę… Miłą niespodzianką jest to, że Square Enix przykłada tak wiele uwagi do każdego aspektu. Pomyśl o tym jak o starym domu. Potrzebowałem kurzu. Ma cechy oryginalnego okresu, który wymaga odpowiedniego zabarwienia drewna, dzięki czemu nie gnije. Square Enix całkowicie odnowiło ten dom, używając odpowiednich narzędzi do każdej pracy i przywracając blask, który pamiętałeś, gdy byłeś młody. W kontekście tej gry to ogromne zwycięstwo, ale żałuję też, że nie włożyli dużo więcej wysiłku w inne niedawne remastery”.


Czy dodałbyś tę grę do swojej kolekcji Switch? Powiedz nam w komentarzach.

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.