3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Quinn Snyder rezygnuje ze stanowiska trenera jazzu po ośmiu sezonach w Utah

Quinn Snyder rezygnuje ze stanowiska trenera jazzu po ośmiu sezonach w Utah

The Utah Jazz W niedzielne popołudnie ogłoszono, że trener Quinn Snyder odejdzie po ośmiu sezonach jako trener. Na początku tego tygodnia poinformowano, że Snyder był Myśli o swojej przyszłości z zespołemi był w kontakcie z recepcją w Utah w sprawie jego decyzji. Wraz z najnowszą zapowiedzią jego czas z jazzem oficjalnie się kończy.

„Królowa Snyder uosabiała to, co koszykówka reprezentowała dla jazzu w ciągu ostatnich ośmiu lat” Właściciel Utah Jazz, Ryan Smith powiedział. „Niestrudzona etyka pracy i dbałość o szczegóły, które Quinn pokazuje każdego dnia, jest świadectwem profesjonalizmu, jakim jest. Nie mam nic poza podziwem dla Quinna i szacunkiem dla jego decyzji. W imieniu Ashley i mnie, naszej grupy nieruchomości i całej naszej organizacji , z całego serca dziękujemy Quinnowi i Amy za cały ich wkład w Utah State Jazz i życzymy im wszystkiego najlepszego.”

Podczas ośmiu sezonów jazzowych Snydera zebrał 372-264 płyty i tylko dwa razy opuścił play-offy. Jednak pomimo tego, że był jednym z najlepszych zespołów sezonu regularnego w lidze za jego kadencji, sukces ten nie przełożył się na okres poza sezonem, ponieważ drużyna nigdy nie dotarła do finałów Konferencji Zachodniej. Niedawno jazz odbił się w pierwszej rundzie play-offów w tym sezonie Dallas Mavericksmimo posiadania przewagi nad Luką Donciciem, który opuścił trzy mecze.

Pomimo wcześniejszego wyjścia z play-off, odejście Snydera było nieco zaskakujące, biorąc pod uwagę, że zostały mu dwa lata kontraktu. Jazz chcieli go podpisać w sprawie przedłużenia, ale ostatecznie zdecydowali się odejść od zespołu, któremu pomógł zbudować konsekwentnego pretendenta do play-offów.

Snyder jest jednym z najbardziej szanowanych trenerów w lidze i byłby bardzo pożądanym kandydatem do innej ważnej pracy trenerskiej. Jednak ESPN informuje, że może wziąć roczny urlop i wrócić do treningów po kolejnym sezonie. Został wymieniony jako możliwy następca… San Antonio Spurs Wieloletni trener Greg Popovich, gdy zdecyduje się przejść na emeryturę, a przyszłego lata mogą pojawić się inne wakaty trenerskie.

READ  2022 Masters Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w rundzie 2 w Augusta National

Dla Utah poszukiwania nowego głównego trenera rozpoczną się teraz w tym, co miało być kluczowym poza sezonem dla zespołu.

Jazz posiada wstępną listę kandydatów, W słońcu poezjiw tym asystent jazzowy Alex Jensen, były trener Trail Blazers Terry Stots, asystent Knicks Jonny Bryant, asystent Celtics Will Hardy i asystent Raptors Adrian Griffin.

Pojawiły się wątpliwości co do zdolności Utah do wygrania z Donovanem Mitchellem i Rudym Gobertem jako kamieniami węgielnymi serii, a dobrze udokumentowane napięcie między graczami również nie pomogło. Gobert został wymieniony jako potencjalny kandydat handlowy tego lata, podczas gdy krążyły plotki, że Mitchell może poprosić o umowę w najbliższej przyszłości, jeśli Jazz nie zbuduje wokół niego wystarczająco dużo.